داغ ترین ها :
تصاویر مطبوعاتی از گوشی ال جی V40 ThinQ منتشر شد

تصاویر مطبوعاتی از گوشی ال جی V40 ThinQ منتشر شد

با توجه به اعلام قبلی کمپانی ال جی، قرار بود گوشی هوشمند V40 ThinQ که به عنوان پرچمدار آینده این کمپانی نیز شناخته می شود، در تاریخ 3 اکتبر معرفی گردد. اما امروز وبسایت رسمی این کمپانی عکسها و برخی از مشخصات این گوشی را منتشر کرد. با این اوصاف به نظر می آید که کمپانی معرفی این گوشی LG را در دو بخش انجام دهد، اول امروز با انتشار عکس ها و به صورت کامل، در تاریخ 3 اکتبر با معرفی کامل قابلیت ها و مشخصات این گوشی.

گوشی ال جی v40 thinq

عکس های منتشر شده بسیاری از شایعات قبلی را در رابطه با ظاهر و تعداد دوربین ها تائید و برخی را رد می کند. با نگاه کردن به تصاویر گوشی، نازک بودن گوشی از بقل ها و انحنای گوشه های این گوشی توجه را جلب می کنند. اما ال جی تائید کرده است که سایز صفحه نمایش این گوشی 6.4 اینچ خواهد بود که این گوشی را برای کسانی که به صفحه نمایش بزرگ علاقه دارند، تبدیل به گزینه مناسبی می کند.

ال جی v40 thinq

همانطور که پیشتر اعلام شده بود ال جی برای این گوشی پنج سنسور دوربین را در نظر گرفته است که عکس های منتشر شده مشخص می کنند سه سنسور از این پنج سنسور در قسمت پشتی قاب قرار دارد که هر کدام از سنسور ها وظیفه خاص خود را دارد. در قسمت پایینی جایگاه دوربین پشتی یک فرورفتگی گرد دیده می شود که جایگاه اسکنر اثر انگشت است. حال باید تا تاریخ سه اکتبر و معرفی کامل تمامی مشخصات گوشی صبر کرد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads