داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

نمونه اولیه یک گوشی از مایکروسافت با صفحه نمایش ثانویه رویت شد

You are currently viewing نمونه اولیه یک گوشی از مایکروسافت با صفحه نمایش ثانویه رویت شد

پیش از اینکه موضوع تلفن های هوشمند قابل انعطاف به مرحله اجرا در بیایند، گوشی های هوشمند با صفحه نمایش دوگانه مطرح شدند. کمپانی ZTE سال گذشته یک نمونه از این گوشی ها را معرفی کرد که متاسفانه با استقبال چندان قابل قبولی از سوی مشتریان مواجه نشد. ZTE گوشی Axon M را با صفحه نمایش در کنار هم معرفی کرد اما شرکت مایکروسافت برای گوشی دو صفحه ای خود ایده دیگری دارد.

امروز نمونه اولیه ای از یک گوشی هوشمند مایکروسافت با نام تجاری لومیا 640 منتشر شد که نشان میدهد این گوشی با دو صفحه نمایش همراه است که یکی از این دو صفحه نمایش که نقش صفحه ثانویه را ایفا میکند، از جنس جوهر الکترونیک است.

مطالب مرتبط: microsoft edge چیست

صفحه نمایش ثانویه این گوشی که از نوع کاغذ الکترونیک است فاقد قابلیت لمسی است و طبیعتاً توانایی درخش در شب را ندارد. به عبارت دیگر این صفحه تنها در روز و یا در هر جایی که نور وجود داشته باشد کاربرد دارد. این صفحه فاقد قابلیت لمسی است اما مایکروسافت پنج دکمه لمسی را در پایین آن قرار داده است. این تنها یک طرح اولیه از مایکروسافت است که باید در انتظار بنشینیم و ببینیم آیا به مرحله اجرا در خواهد آمد یا خیر؟

گوشی مایکروسافت

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 10 امتیاز میانگین: 3.5]

دیدگاهتان را بنویسید