داغ ترین ها :
گوشی های سامسونگ گلکسی S9 و +S9، اندروید 9.0 Pie را دریافت خواهند کرد

گوشی های سامسونگ گلکسی S9 و +S9، اندروید 9.0 Pie را دریافت خواهند کرد

کمپانی سامسونگ تا به این جا، در سال 2018 گوشی های متنوعی را معرفی کرده است. گل سر سبد این گوشی ها، گلکسی S9 و +S9 و Note 9 می باشند. این سه گوشی به عناون پرچمداران این کمپانی شناخته می شوند و برای دریافت بروزرسانی های متعدد، در اولویت قرار دارند. حال اخباری منتشر شده مبنی بر آنکه گوشی هوشمند گلکسی S9 و +S9، نسخه جدید سیستم عامل اندروید را دریافت خواهد کرد.

قیمت گوشی سامسونگ را به همراه مشخصات و نقد و بررسی در سایت تکنولایف مشاهده کنید.

گلکسی S9

کمپانی سامسونگ همواره در زمینه انتشار آپدیت های مختلف برای ارتقاء سیستم عامل و پچ های امنیتی عملکرد خوبی نداشته و دیرتر از بقیه ی کمپانی ها آپدیت های مذکور را منتشر می کند. به عقیده کارشناسان دلیل این امر، تغییرات زیاد سامسونگ بر روی سیستم عامل است که سبب تاخیر بیش از حد این کمپانی در انتشار نسخه است.

اس 9 سامسونگ

حال خبر رسیده که این کمپانی قصد دارد تا گوشی های هوشمند گلکسی S9 و +S9 را به اندروید Pie مجهز کند. البته لازم به ذکر است که نسخه ای که منتشر خواهد شد به صورت آزمایشی بوده و فقط برای کاربران این گوشی در کشور امریکا منتشر می شود. از این موضوع می توان نتیجه گرفت که انتشار نسخه اصلی این سیستم عامل در آینده ای نزدیک برای همه ی کاربران این گوشی در جهان منتشر خواهد شد.

گوشی های سامسونگ

تاریخ دقیق برای انتشار این سیستم عامل مشخص نشده است ولی با توجه به اینکه گوشی های هوشمند گلکسی S8 و +S8 آپدیت اندروید 8.0 Oreo را در ماه نوامبر دریافت کردند، به نظر می آید که پرچمداران امسال خانواده S نیز در ماه نوامبر سیستم عامل اندروید 9.0 Pie را دریافت خواهند کرد.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads