داغ ترین ها :
تازه‌ها در watchOS 8: نمای تازه و احساسات تازه‌تر

تازه‌ها در watchOS 8: نمای تازه و احساسات تازه‌تر

اپل به تازگی از watchOS 8 رونمایی کرد و وعده داد که پاییز امسال در دسترس توسعه‌دهندگان و عموم مخاطبان قرار خواهد گرفت. این رونمایی، با نمایش قرار گرفتن تصویر پرتره‌ای از چهره که توسط iPhone گرفته شده بود، در جلوی بخش زمان و تاریخ آغاز شد.

تغییرات برنامه Photos در WatchOS 8

برنامه Photos حالت Grid View بازطراحی‌شده جدیدی برای تصاویر شما دارد که آن‌ها را به سه دسته موارد دلخواه، خاطرات و به‌اشتراک‌ گذاشته‌شده‌ها تقسیم کرده است. با watchOS 8، کاربران Apple Watch می‌توانند عکس‌ها را از طریق برنامه‌های iMessage و Mail به اشتراک بگذارند و همچنین از طریق Scribble در Watch and Dictation به آن‌ها متن اضافه کنند. در ضمن، از Emoji و GIF نیز پشتیبانی می‌شود.

اپلیکیشن Photos در watchOS 8

اضافه شدن برنامه جدید Mindfulness

برنامه Mindfulness وظیفه دارد تا به شما یادآوری کند که از طریق تمرینات تنفسی و با آموزش ذهن‌آگاهی، آرامش خود را بازیابید (برای مثال شما را به فکرهای مثبت وامی‌دارد).

اپلیکیشن Mindfulness ساعت هوشمند اپل

در اینجا باید اشاره کنیم که Apple Watch با watchOS 8، قادر است میزان تنفس در خواب شما (تعداد تنفس در هر دقیقه در زمان خواب) را پیگیری کند و هرگونه تغییر قابل‌توجه را به شما اطلاع خواهد داد.

پشتیبانی از ورزش‌های جدید برنامه Fitness

به برنامه تناسب اندام Fitness، حالت‌های ورزشی جدید Tai Chi و Pilates اضافه شده است.

ورزش‌های جدید برنامه Fitness در واچ os ساعت هوشمند اپل

امکان اتصال Apple Watch به کلیدهای هوشمند

watchOS8 به ساعت هوشمند اپل اجازه می‌دهد تا با کمک فناوری Ultra Wideband، به کلیدهای ماشین و خانه هوشمند متصل شود.

 

 

بازطراحی برنامه Home

با استفاده از طراحی جدید برنامه Home، کاربران می‌توانند پیام‌های خود را به HomePod یا HomePod mini در هر جای خانه ارسال کنند، به دوربین‌ها و لوازم خانگی هوشمند دسترسی پیدا کنند، و حتی ببینند چه کسی پشت در خانه است.

زمان انتشار watchOS 8

بر اساس پیش‌بینی اپل، نسخه بتای عمومی watchOS 8 در ماه جولای و نسخه پایدار آن در پاییز عرضه خواهد شد. شما می توانید روی اپل واچ 6 خود این نسخه آزمایشی را دریافت کنید.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads