روش‌ها و هزینه‌های ارسال

روش‌های ارسال

سعی تکنولایف بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند. 

  • برای سفارش‌های داخل شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 16:00 (پنج‌شنبه‌ها تا 14:30) نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، می‌توانید طی فرآیند خرید، روش ارسالی را انتخاب فرمایید که سفارش شما در همان روز به دست شما خواهد رسید. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 16:00 (پنج‌شنبه‌ها تا 14:30) ثبت شوند، روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید. این قید فوریت برای محصولاتی که نیاز به نصب در محل خریدار دارند ممکن است تغییر کند.
  • برای سفارش‌های خارج از شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین 1 تا 2 روزکاری به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، صبح روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر نمی‌باشد.

 


 

هزینه‌های ارسال

  • داخل شهر تهران: سفارش‌های داخل شهر تهران، در صورت ثبت سفارش تا ساعت 16:00 (پنجشنبه‌ها تا 14:30) در روزهای کاری، سفارش شما "همین امروز" به دستتان می‌رسد. در صورت ثبت سفارش در خارج از این زمان، روز کاری بعد برایتان ارسال خواهد شد. هزینه ارسال 19,000 تومان می‌باشد.
  • خارج از شهر تهران: سفارش‌های خارج از شهر تهران توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که با توجه به وزن سفارش شما، هزینه‌ی ارسالش توسط سایت محاسبه می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید روش‌های دیگر ارسال مثل تیپاکس، باربری و یا ترمینال را با ما هماهنگ فرمایید.

ممکن است تکنولایف در زمان‌های فروش ویژه و جشنواره‌های خود، ارسال محصولات را به تهران و خارج از تهران، رایگان کند. این موارد در کانال‌های اطلاع‌رسانی تکنولایف به شما اعلام خواهند شد.

 


 

ساعات کاری دفتر تکنولایف : شنبه تا چهارشنبه : 10:00  تا 19:00 - پنجشنبه : 10:00  تا 17:00  -  تلفن دفتر : 02166763400

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×