روش‌ها و هزینه‌های ارسال

روش‌های ارسال

سعی تکنولایف بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند. 

  • برای سفارش‌های داخل شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 16:00 (پنج‌شنبه‌ها تا 14:30) نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، می‌توانید طی فرآیند خرید، روش ارسالی را انتخاب فرمایید که سفارش شما در همان روز به دست شما خواهد رسید. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 16:00 (پنج‌شنبه‌ها تا 14:30) ثبت شوند، روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید.
  • برای سفارش‌های خارج از شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری (غیر از پنج‌شنبه‌ها)، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، ظهر روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد. بدلیل حجم بالای سفارشات، سفارش‌هایی که پنج‌شنبه‌ها ثبت شوند، ظهر شنبه تحویل مرکز پست خواهند شد.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر نمی‌باشد.

 


 

هزینه‌های ارسال

  • داخل شهر تهران: سفارش‌های داخل شهر تهران، در صورت ثبت سفارش تا ساعت 16:00 (پنجشنبه‌ها تا 14:30) در روزهای کاری، سفارش شما "همین امروز" به دستتان می‌رسد. در صورت ثبت سفارش در خارج از این زمان، روز کاری بعد برایتان ارسال خواهد شد. هزینه ارسال 19,000 تومان می‌باشد.
  • خارج از شهر تهران: سفارش‌های خارج از شهر تهران توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که بر اساس تعرفه پست و وزن محصولات، به طور خودکار محاسبه می‌شود. حداقل تعرفه ارسال با پست در تکنولایف 16,000 تومان است.

ممکن است تکنولایف در زمان‌های فروش ویژه و جشنواره‌های خود، ارسال محصولات را به تهران و خارج از تهران، رایگان کند. این موارد در کانال‌های اطلاع‌رسانی تکنولایف به شما اعلام خواهند شد.

 


 

ساعات کاری دفتر تکنولایف : شنبه تا چهارشنبه : 9:00  تا 18:00 - پنجشنبه : 9:00  تا 16:00  -  مرکز تماس تکنولایف: 02147708000

 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×