loadingGif

Technolife
Technolife
ورود ثبت نام
خرید اقساطی تکنولایف

خرید اقساطی تکنولایف

فروشگاه اینترنتی تکنولایف با همکاری پلتفرم های مختلف خرید اقساطی کالا نظیر ازکی وام، ایزی پی و بالن شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به پیش پرداخت و ضامن در اقساط 18 و 24 ماهه کالا مورد علاقه خود را خریداری کنید.

پلتفرم‌ها

مبالغ وام (میلیون)

مدت بازپرداخت

ازکی وام

20

تا

75

18

ماهه
ایزی پی

20

تا

85

18

ماهه
بالون

50

24

ماهه

ازکی وام

ازکی وام

با همکاری تکنولایف و ازکی وام شما می‌توانیدبدون ضامنبه صورتغیرحضوری،اعتبار خرید اقساطی کسب کنید و اقساط خود را نهایتا تا18 ماهتقسیم کرده و با استفاده از اعتبارتان از تکنولایف خرید کنید.

روش خرید اعتباری ازکی وام

ثبت نام در ازکی وام

در سایت ازکی وام ثبت نام کنید و درخواست اعتبار دهید.

1

اعتبارسنجی و بارگذاری مدارک

اعتبارسنجی و بارگذاری مدارک، نتیجه از طریق تماس و پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

2

تحویل مدارک

نسخه فیزیکی برخی از مدارک لازم است. در تهران و البرز نماینده ازکی وام مدارک را از شما تحویل می‌گیرد ولی در استان‌های دیگر آن‌ها را با پست ارسال می‌کنید.

3

افزایش اعتبار و خرید

پس از تکمیل فرایند، کیف پول شما در ازکی‌وام شارژ می‌شود و می‌توانید خرید خود را در تکنولایف نهایی کنید.

4

برای مشاهده توضیحات بیشتر به صفحه راهنمای دریافت اعتبار در سایت ازکی وام مراجعه کنید.

راهنمای دریافت اعتبار

ایزی پی

ایزی پی

شما می‌توانید با ارائه‌ی چک، سفته و یا رمز ارز به عنوان ضمانت تنها با پرداخت2% کارمزدتا سقف 50 میلیون تومان از ایزی پی اعتبار دریافت کنید.

روش خرید اعتباری ایزی پی

ثبت نام و عقد قرارداد

1

ارجاع به سیستم اعتبار سنجی

2

تایید نهایی و تخصیص اعتبار

3

برای مشاهده توضیحات بیشتر به صفحه راهنمای دریافت اعتبار در سایت ایزی پی مراجعه کنید.

راهنمای دریافت اعتبار

تنها با یک برگ چک و یا سفته و بدون نیاز به ضامن می‌توانید از ایزی پی اعتبار دریافت کنید. برای استفاده از اعتبار ایزی پی پس از انتخاب محصول خود درگاه ایزی پی را انتخاب کنید و ابتدا با شماره موبایلی که به اسم خودتان است وارد ایزی‌پی شوید، سپس پرونده خرید اقساطی ایجاد کرده و خریدتان را تکمیل کنید.

بالون

بالون

با همکاری تکنولایف و بالون شما می‌توانیدبدون ضامنبه صورتغیرحضوری،اعتبار خرید اقساطی بگیرید و به صورت6 یا 24 ماههمبلغ را بازپرداخت کنید.

روش خرید اعتباری بالون

انتخاب مبلغ و شرایط بازپرداخت

1

ثبت‌نام و ورود اطلاعات

2

احراز هویت و اعتبارسنجی

3

بارگذاری تصویر چک و ثبت صیاد

4

دریافت اعتبار و خرید

5

برای مشاهده توضیحات بیشتر به صفحه راهنمای دریافت اعتبار در سایت بالون مراجعه کنید.

راهنمای دریافت اعتبار

شما با استفاده از بالون به سرعت و آسانی و بدون مراجعه به شعبه، از بانک سامان یا بلوبانک، تسهیلات برای خرید کالاهای خود دریافت کنید.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز تماس تکنولایف با شماره02147708000یا02191077500و بخش مشاوره خرید تماس حاصل فرمایید.

سوالات متدوال خرید اقساطی تکنولایف

خرید اقساطی از تکنولایف محدودیت دارد؟

خرید قسطی گوشی 36 ماهه است؟

با وام دریافتی می‌توان یک کالا خریداری کرد؟

خرید اقساطی تکنولایف بدون چک امکان‌پذیر است؟

میزان سود خرید کالای اقساطی چقدر است؟

در صورت لغو سفارش، پول سفارش به حساب شخصی کاربر برمی‌گردد؟

بعد از کسب اعتبار، کالای مورد نظرم ناموجود شده؛ چی کار کنم؟

چنانچه قیمت کالای موردنظر از اعتبار دریافت شده بیشتر باشد، ما به‌التفاوت را چه طور باید پرداخت کرد؟

اگر در فرایند خرید اقساطی مشکلی ایجاد شود، چه باید کرد؟

آیا خرید اقساطی تغییری تو خدمات پس از پرفروش ایجاد می‌کنه؟

شما مشتریان گرامی می‌توانید برای خرید اقساطی کالا مورد نظر خود در دسته بندی‌های مختلف نظیر گوشی موبایل، لپ تاپ، تلویزیون، لوازم خانگی و سایر کالاهای موجود در تکنولایف نسبت به ثبت نام در پلتفرم‌های همکار نظیر ازکی وام، ایزی پی و بالن و دریافت اعتبار یا شارژ کیف پول خود اقدام نمایید.

پس از ثبت نام و دریافت اعتبار از پلتفرم‌های واسطه برای خرید قسطی از تکنولایف، وارد حساب کاربری خود در سایت تکنولایف شوید. کالا مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید و فرایند خرید خود را نهایی کنید. در مرحله پرداخت با توجه به پلتفرمی که برای خرید اقساطی از تکنولایف از آن اعتبار دریافت کرده‌اید را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که پس از خرید با توجه به نیاز به هماهنگی‌ مابین تکنولایف و پلتفرم‌های خرید قسطی ممکن است ارسال سفارش شما نهایتا تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش انجام شود.

لازم به ذکر است که خرید اقساطی انواع کالا نظیر گوشی موبایل، لپ تاپ، تلویزیون، لوازم خانگی و سایر لوازم شرایط خاص خود را دارد، اما با این وجود فروشگاه اینترنتی تکنولایف سعی کرده تا فرایند خرید اقساطی تکنولایف را به روشی ساده، بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد؛ بنابراین می‌توانید بدون نگرانی خرید قسطی تکنولایف را تجربه کنید و کالا مورد علاقه خود را خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی تکنولایف خرید اقساطی تمامی کالاهای موجود در وبسایت خود را فراهم کرده و شما به هنگام خرید اقساطی از تکنولایف با محدودیتی مواجه نخواهید شد.

در پایان لازم به ذکر است که خرید اقساطی کالا از تکنولایف مانند خرید به صورت نقد است و شما کالای اصل و آکبند را پس از سفارش تحویل خواهید گرفت.