لطفا مرورگر خود را عوض کنید

روش‌های خرید از تکنولایف

 

خرید آنلاین از تکنولایف

ما به همه بازدیدکنندگان سایت تکنولایف، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان تکنولایف در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد.

 

خرید حضوری از تکنولایف:

اولین شعبه حضوری تکنولایف اردیبهشت ماه ۹۸ در تهران - خیابان حافظ - بازار موبایل ایران افتتاح شد. مشتریان عزیزی که تمایل به خرید حضوری و تست گوشی های مختلف دارند می توانند جهت خرید به شعبه حضوری تکنولایف مراجعه کنند و نیازی به ثبت سفارش روی سایت قبل از مراجعه نیست.امکان تحویل حضوری سفارش ثبت شده روی سایت در شعبه حضوری وجود ندارد.
 

شعبه ۱ : بازار موبایل ایران

آدرس :‌ تهران، خیابان حافظ ، پایین‌تر از خیابان جمهوری ، بازار موبایل ایران (۱) -، طبقه همکف ، فروشگاه تکنولایف (نمایش در نقشه)

ساعات کاری :‌ شنبه تا پنج‌شنبه از 10:00 تا 21:00 | جمعه از ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰

شماره تماس :‌ ۸۰۰۰ ۷۰ ۴۷ - ۰۲۱ داخلی ۸۷۱

شعبه ۲ : عرش آجودانیه

آدرس :‌ تهران، آجودانیه ، مجتمع تجاری و تفریحی عرش آجودانیه ، فروشگاه تکنولایف (نمایش در نقشه)

ساعات کاری :‌ همه روزه از 10:30 تا 21:30

شماره تماس :‌ ۸۰۰۰ ۷۰ ۴۷ - ۰۲۱ داخلی ۸۷۳

شعبه 3 : اپال

آدرس :‌ تهران، شهرک غرب ، میدان کتاب، بلوار کوهستان، مرکز تجاری اپال طبقه هفتم واحد 706 ، فروشگاه تکنولایف (نمایش در نقشه)

ساعات کاری :‌ همه روزه از 10:30 تا 21:30

شماره تماس :‌ ۸۰۰۰ ۷۰ ۴۷ - ۰۲۱ داخلی ۸۷۴
 

شعبه 4 : کوروش

 

نکات قابل توجه: 

- قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و - خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از تکنولایف، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد.

- کلیه قابلیت‌های محصولات (مثل گوشی‌های تلفن همراه) از قبیل آنتن دهی ، بلوتوث ، وایرلس و ... فعال بوده و نیاز به پرداخت هزینه جهت فعال‌سازی نیست.

- محصولاتی که گارانتی دارند، نیازی به پرداخت هزینه جهت ثبت و فعالسازی گارانتی ندارند. کد فعالسازی رجیستری گوشی های موبایل روی کارت گارانتی محصولات توسط شرکت گارانتی کننده درج می شود.

 

گارانتی و بدون گارانتی: 

محصولاتی که گارانتی دارند، دارای گارانتی رسمی و معتبرترین گارانتی می‌باشند و محصولاتی که گارانتی ندارند و یا نیازی به گارانتی ندارند، از یک هفته مهلت تست و ضمانت برگشت وجه برخوردار هستند.

 
تکنولایف لوگو