لطفا مرورگر خود را عوض کنید

چرا تکنولایف

 

حضور شما را در تکنولایف گرامی می‌داریم

خرید گوشی موبایل

تکنولایف چند سال است که فعالیت می‌کند؟

شروع فعالیت تکنولایف از سال 1389 می‌باشد. جهت مشاهده‌ی سرگذشت تکنولایف به صفحه‌ی تاریخچه فعالیت تکنولایف مراجعه فرمایید. در حال حاضر ما در تکنولایف به صورت شبانه‌روزی از طریق فروشگاه اینترنتی تکنولایف آماده خدمت‌رسانی به شما هستیم و همچنین می‌توانید جهت خرید حضوری به یکی از فروشگاه‌های ما در شهر تهران مراجعه فرمایید. (مشاهده آدرس فروشگاه‌های تکنولایف)

 

دلایل اعتماد به تکنولایف چیست؟

تکنولایف دارای مجوزهای فراوانی برای فعالیت است. مجوزهایی مثل نماد اعتماد ۵ ستاره، عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، عضویت در اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی، عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه‌های اینترنتی و عضویت در انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران که می‌توانید آنها را در صفحه مجوزها مشاهده فرمایید. تکنولایف در دوزادهمین جشنواره وب و موبایل ایران، برگزیده آرای مردمی شد. (مشاهده خبر)

قیمت گوشی
همچنین می‌توانید تجربه‌های خرید مشتریان قبلی (از زبان مشتریان تکنولایف بشنوید) و ضمانت هفت روز برگشت وجه، آدرس و تلفن دفتر مرکزی و دفتر ارسال سفارش‌ها (تماس با ما) را رویت و مطالعه فرمایید. و علاوه بر این موارد با مشاهده‌ی صفحه تکنولایف در اینستاگرام و مدت زمان فعالیت و محتوای آن و نظرات و فعالیت‌های مشتریان تکنولایف در آن، از سابقه فعالیت تکنولایف آگاه شوید و نوع ارتباطش با مخاطبیش را مشاهده فرمایید. (مشاهده اکانت تکنولایف در اینستاگرام)
 
خرید گوشی موبایل

 

روش‌های پرداخت وجه و ارسال سفارش‌ها و زمان ارسال سفارش‌ها به چه صورت است؟

تکنولایف روش‌های بسیار متنوعی را برای پرداخت وجه و ارسال سفارش‌ها دارد و در بسیاری از شهرهای ایران امکان پرداخت در محل برای خرید گوشی و لوازم جانبی را فراهم کرده است. برای آشنایی با این روش‌ها و زمان ارسال سفارش‌ها به صفحه روش‌ها و هزینه‌های ارسال مراجعه فرمایید.

 

خرید گوشی موبایل
تکنولایف لوگو