loadingGif

Technolife
Technolife
ورود ثبت نام

قوانین و مقررات

مقررات فروش اینترنتی تکنولایف

تایید و پرداخت فاكتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت تکنولایف می‌باشد.

 

کاربر گرامی؛
جهت بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های وب‌سایت تکنولایف لازم و ضروری است که قوانین و مقررات وب‌سایت تکنولایف را مطالعه نمایید. ثبت‌نام شما به‌عنوان کاربر وب‌سایت تکنولایف، به‌منزله آگاهی از قوانین و مقررات تکنولایف و پذیرش این قوانین است.

خرید آنلاین از تکنولایف

•    خرید آنلاین از تکنولایف تنها از طریق سایت technolife.ir امکان پذیر است. فعالیت تکنولایف در اینستاگرام تنها با اکانت‌های technolife.eshop و technolife.store می‌باشد. همچنین تکنولایف در تلگرام و توییتر نیز فعالیت دارد. لطفا تکنولایف را تنها از حساب های رسمی دنبال کنید و مراقب سودجویان باشید. هرگونه سواستفاده از نام و برند تکنولایف پیگرد قانونی خواهد داشت.

سیاست‌ قیمت‌گذاری

•    هدف تکنولایف این است که کالاها در وب‌سایت، همواره بر پایه مشتری‌مداری ارائه شوند، با این حال ممکن است قیمت کالاها به دلیل نوسانات بازار در بازه‌های زمانی مختلف شامل تغییراتی باشند. بنابراین درنظر داشته باشید که پس از ثبت سفارش و تایید در سایت تکنولایف به هیچ عنوان امکان تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور وجود نخواهد داشت.

•   در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت تکنولایف به طوریکه قیمت کالا تفاوت فاحش با ارزش ریالی آن در عرف بازار داشته باشد، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای تکنولایف محفوظ است. تکنولایف در اسرع وقت وجوه دریافتی را نهایتا طی ۷۲ ساعت کاری به حسابی که واریز وجه از آن انجام شده عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت تکنولایف می‌پذیرد که از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

ثبت، پردازش و ارسال سفارشات

•    کاربر گرامی؛ تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت تکنولایف است.

•    پس از ثبت سفارش، امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت.

•    طبق دستور مراجع قضایی، درصورتی‌ که شما به‌عنوان کاربر تکنولایف سفارشی ثبت نمایید، کالاها صرفا به شما به عنوان خریدار یا تحویل گیرنده معرفی شده از جانب شما پس از ارائه و بررسی اسناد هویتی، قابل تحویل میباشند. تکنولایف به عنوان یک فروشگاه اینترنتی موظف به احراز هویت تحویل گیرنده و تطبیق اطلاعات هویتی درج شده در سایت  با اسناد هویتی و تصویر برداری از آن ها در خرید های بیش از صد میلیون ریال معادل ده میلیون تومان میباشد.

•    کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تکنولایف به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تکنولایف همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تکنولایف به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تکنولایف محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

•    تکنولایف تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا سفارشات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برسد، اما در نظر داشته باشید که در ایام خاص مثل اعیاد و جشنواره‌ها به دلیل افزایش حجم سفارشات، ممکن است ارسال بسته‌ها به طور موقت به طول بیانجامد.

•    در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس تکنولایف ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

•    در صورت پرداخت بوسیله كارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانكی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط تکنولایف كنترل شده و پس از تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد. 

خسارت در حمل و نقل

•    در هنگام دریافت سفارش، شما به‌عنوان خریدار حتما باید بسته‌بندی سفارش را بررسی نمایید تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نمایید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به تکنولایف اطلاع داده شود تا تکنولایف بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

•    در صورت ارسال کالا توسط شرکت های حمل و نقل مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌های حمل‌و‌نقل و یا بیمه‌كننده شركت حمل‌و‌نقل می‌باشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و لپ تاپ بیمه‌ی حمل می‌گردند. تکنولایف نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.

•    خریدار موظف است تا ۲ ساعت پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به تکنولایف اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری  تکنولایف مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

•    چنانچه كالای خریداری شده دچار نقص و ایراد فنی باشد و مشتری طبق شرایط ضمانت هفت روزه‌ی تکنولایف ظرف 7 روز کاری از زمان دریافت کالا، اقدام به استرداد کالا به تکنولایف نماید، هزینه ارسال ناشی از استرداد کالا، بر عهده تکنولایف خواهد بود.

•    امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و تکنولایف از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

قوانین خرید کارت هدیه

کاربر گرامی، شما می‌توانید از طریق فرم خرید سازمانی،‌ نسبت به تهیه کارت هدیه تکنولایف اقدام نمایید.

•    این کارت هدیه تکنولایف فقط برای خرید آنلاین قابل استفاده است و امکان مرجوعی و تبدیل به وجه نقد ندارد.
•    امکان استفاده از بیش از یک کارت هدیه برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.
•    از کارت هدیه تکنولایف فقط یکبار می‌توانید استفاده کنید.
•    مسئولیت مفقودی و سرقت کارت هدیه تکنولایف برعهده دارنده کارت است.

قوانین و مقررات خرید طلا

•    به دلیل نوسات موجود در  بازار،  سکه بانکی پس از تحویل به مشتری امکان استرداد نخواهد داشت. فلذا در زمان تحویل و در حضور مامور ارسال، کالا را به لحاظ  انطباق مشخصات بررسی نمایید.

•    مرجوعی سلیقه ای زیورالات طلا (مثل: گوشواره، گردنبند، پلاک و...) صرفا در ظرف سه روز بعد از زمان سفارش امکان پذیر میباشد.  

•    زیورآلات طلا در صورت وجود ایراد ظاهری، نقصان یا ایراد در ماهیت ظرف 3 روز از زمان تحویل کالا قابل استرداد میباشند. پذیرش مرجوعی توسط تکنولایف در موارد فوق منوط به تحویل کالا با شرایط اولیه همراه با کلیه ملحقات و ارسال فاکتور خرید و تایید کارشناس تکنولایف خواهد بود .

•    در صورت پذیرش مرجوعی در دسته بندی زیورآلات طلا، عین مبلغ پرداختی به مشتری مسترد میگردد. بدیهی است مبلغ پرداختی مشمول کاهش و افزایش قیمت طلا  نخواهد بود.