loadingGif

Technolife
Technolife

خرید اقساطی گوشی

خرید قسطی گوشی

گوشی‌های هوشمند به جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی تک تک ما تبدیل شده‌اند و به همین دلیل هم در صورت خرابی گوشی فعلی یا قدیمی شدن آن مجبور هستیم بلافاصله یک گوشی جدید خریداری کنیم. از طرفی افزایش قیمت‌ گوشی و گران شدن گوشی هوشمند باعث شده که خرید این محصولات حتی در دسته‌بندی میان‌رده مقداری سخت شود و به همین جهت خرید اقساطی گوشی می‌تواند یک راه‌حل خوب برای حل این مشکل باشد. در ادامه مطلب شما را بیشتر با خرید گوشی قسطی تکنولایف آشنا می‌کنیم.

خرید گوشی ایفون قسطی محدودیت دارد؟

فرقی نمی‌کند که در پی خرید اقساطی گوشی سامسونگ باشید یا شیائومی و یا هر برند دیگری، برای خرید گوشی اقساطی باید ابتدا اعتبار لازم را از تأمین کننده اعتبار دریافت کنید و سپس تا سقف مجاز از سایت تکنولایف خرید خود را انجام دهید. بسته به تأمین کننده وام مبلغ آن می‌تواند متفاوت باشد و برای اطلاع از این موضوع باید به سایت مربوطه مراجعه کنید.

خرید قسطی گوشی 36 ماهه است؟

بسته به میزان اعتباری که درخواست می‌کنید مدت زمان بازپرداخت وام می‌تواند متفاوت باشد. این یعنی هرچقدر وام سنگین‌تری دریافت کنید امکان خواهید داشت تا آن را در مدت زمان طولانی‌تری پرداخت کنید و مثلا به خرید گوشی قسطی 24 ماهه یا 18 ماهه یا حتی 36 ماهه اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعداد اقساط و امکان خرید گوشی قسطی با سفته می‌توانید از سایت تأمین کننده وام دیدن کنید.

با وام دریافتی می‌توان یک گوشی خرید؟

در خرید اقساطی گوشی شیائومی یا سامسونگ یا هر برند دیگری هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید کل اعتبار را صرف خرید یک گوشی یا حتی 10 گوشی به جمع مبلغ وام دریافتی کنید. مثلا تصور کنید که 30 میلیون اعتبار دریافت کرده‌اید، شما می‌توانید با این مقدار وام به خرید گوشی قسطی سامسونگ در سه مدل 10 میلیونی، دو مدل 15 میلیونی یا یک مدل 30 میلیونی اقدام کنید. در واقع این که اعتبار خرید موبایل اقساطی خود را چگونه صرف می‌کنید کاملا به خودتان بستگی دارد و در این بخش هیچ محدودیتی دیده نمی‌شود.

خرید گوشی قسطی بدون چک امکان‌پذیر است؟

این موضوع کاملا به تأمین کننده وام بستگی دارد و برای اطلاع از جزئیات باید سایت مربوط به تأمین کننده وام را مشاهده کنید، ولی در حالت کلی برای دریافت اعتبار و خرید اقساطی موبایل به ضامن نیاز نیست ولی به دسته چک نیاز است. در کل اما اگر می‌خواهید در مورد خرید گوشی قسطی با سفته و موارد این‌چنینی اطلاعات کسب کنید باید به سایت مربوطه مراجعه کنید.

میزان سود خرید گوشی اقساطی چقدر است؟

در خرید موبایل قسطی میزان سود پرداختی به موارد زیادی از جمله حجم وام دریافتی، مدت زمان بازپرداخت، تأمین کننده و موارد این‌چنینی بستگی دارد و نمی‌توان میزان مشخصی را عنوان کرد. برای اطلاع از این موضوع به سایت تأمین کننده مراجعه کرده و بخش میزان سود سالیانه را مطالعه کنید.

خرید گوشی اقساط از تکنولایف چگونه است؟

همان طور که اشاره کردیم شما برای خرید قسطی موبایل ابتدا باید به سایت تأمین کننده وام مراجعه کرده و میزان اعتبار دلخواه را پس از پشت سر گذاشتن مراحل دریافت کنید. پس از این که اعتبار به حساب شما اضافه شد با پشت سر گذاشتن مراحل زیر می‌توانید خرید قسطی گوشی خود را از تکنولایف انجام دهید.

  • به حالت معمول به سایت تکنولایف مراجعه کنید و در دسته‌بندی گوشی، محصول مورد نظر یا محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید بیفزایید؛
  • به روی گزینه ‘’به خرید ادامه بده’’ کلیک کنید؛
  • زمان و روش دریافت کالا را انتخاب کرده و به روی گزینه ‘’به خرید ادامه بده’’ کلیک کنید؛
  • در مرحله پرداخت از بین شیوه‌های موجود به جای انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت هزینه، نام تأمین کننده وام مورد نظر خود را انتخاب کنید؛
  • گزینه ‘’تایید و ورود به درگاه بانکی’’ را بزنید؛
  • پس از مراجعه به سایت تأمین کننده مبلغ را تایید کنید؛
  • تمام! موبایل قسطی مورد نظر شما به همین راحتی خریداری شد.

در نظر داشته باشید که چون این روش فروش اقساطی موبایل است مدت زمان ارسال ممکن است کمی طولانی‌تر شود؛ چرا که تکنولایف قبل از فروش اقساطی گوشی مورد نظر شما و ارسال آن باید با تأمین کننده هماهنگ شود و تأییده آن را دریافت کند.