لطفا مرورگر خود را عوض کنید

راهنمای خرید اقساطی از تکنولایف

 

امکان خرید اقساطی از تکنولایف با همکاری ایزی پی (پلتفرم فروش اقساطی و اعتباری) فراهم شده است. شما می‌توانید با استفاده از راهنمای زیر از تکنولایف خرید کنید و اقساط خود را به EzPay بپردازید. جهت انجام خرید اعتباری و یا خرید اقساطی، پس از تکمیل سبد خرید و در مرحله پرداخت، درگاه پرداخت ایزی‌پی را انتخاب نمایید. با توجه به نیاز به هماهنگی‌های لازم با ایزی پی، ممکن است ارسال سفارش شما نهایتا تا ۷۲ ساعت پس از ثبت سفارش انجام شود.

همکاری تکنولایف و ایزی‌پی به دو صورت است و دو روش را برای خریداران تکنولایف در نظر گرفته‌ایم.

خرید قساطی تا ۱۲ ماه و خرید اعتباری.

 

خرید اقساطی از کالا

خرید اقساطی کالا از تکنولایف

امکان خرید تمامی محصولات موجود در تکنولایف به صورت اقساطی تا ۱۲ ماه، بدون ضامن، بدون پیش پرداخت، با استفاده از یک برگ چک، و تنها با پرداخت کارمزد 2 درصد در ماه و بدون نیاز به مراجعه حضوری. جهت مشاهده توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید.

 

خرید اعتباری کالا از تکنولایف

شما می‌توانید تا سقف ۵ میلیون تومان، محصولات موردنظرتان را از تکنولایف خریداری کرده و یکماه بعد، مبالغ را با ایزی‌پی تسویه کرده تا دوباره اعتبارتان شارژ شود. اعتبار خرید ایزی‌پی بدون کارمزد بوده و دریافت آن به‌صورت غیر حضوری انجام می‌شود.‌ برای مشاهده توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید.

اعتبار خرید از ایزی پی

 

مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی

 

مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی
ثبت نام و عقد قرارداد
مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی
ارجاع به سیستم اعتبارسنجی
مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی
تایید نهایی و تخصیص اعتبار

 

 

 

روش استفاده از اعتبار ایزی پی در تکنولایف

در روش خرید آنلاین، پس از انتخاب درگاه ایزی‌ پی، ابتدا با شماره موبایلی که به اسم خودمان است وارد ایزی ‌پی می‌شویم، سپس پرونده خرید اقساطی یا اعتباری‌مان را ایجاد کرده و خریدمان را تکمیل می‌کنیم. ایزی ‌پی دوباره ما را به سایت تکنولایف متصل نموده و خریدمان را نهایی می‌کند.
در روش خرید حضوری، ابتدا ایزی ‌پی را نصب و سپس به شعب فروشگاه تکنولایف مراجعه می‌کنیم . حالا کافی است بارکدی که در کنار صندوق فروشگاه قرار دارد را درون اپلیکیشن ایزی ‌پی اسکن کنیم.این امکان در حال حاضر در شعبه بازار موبایل فعال است.

 

سوالات متداول خرید اقساطی از تکنولایف

 

تکنولایف لوگو