لطفا مرورگر خود را عوض کنید

راهنمای خرید اقساطی از تکنولایف

 

امکان خرید اقساطی از تکنولایف با همکاری ایزی پی (پلتفرم فروش اعتباری) فراهم شده است. شما می‌توانید با استفاده از راهنمای زیر،از تکنولایف خرید کنید و اقساط خود را به ایزی پی بپردازید. جهت انجام خرید اعتباری یا اقساطی، کاربر پس از تکمیل سبد خرید، و در مرحله پرداخت، درگاه پرداخت اعتباری ایزی‌پی را انتخاب می‌کند.به دلیل نیاز به هماهنگی های لازم با ایزی پی  ممکن است ارسال سفارش نهایتا تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش اتفاق بیفتد.

 

خرید اقساطی از کالا

خرید اقساطی کالا از تکنولایف

امکان خرید تمامی محصولات موجود در سایت به صورت اقساطی، با دریافت اعتبار غیر حضوری، بدون ضامن، بدون پیش پرداخت ، با استفاده از یک برگ چک، و تنها با پرداخت کارمزد 2 درصد در ماه است.برای مشاهده توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

 

اعتبار خرید اقساطی کالا از تکنولایف

کاربر می‌تواند با استفاده از اعتباری تا سقف پنج میلیون تومان ، محصولات مورد نیازش را خریداری کند. یک ماه بعد، مبالغی که خریداری کرده است را با ایزی‌پی تسویه کرده و دوباره اعتبارش شارژ می‌شود. اعتبار خرید ایزی‌پی بدون کارمزد بوده و دریافت آن به‌صورت غیر حضوری انجام می‌شود.‌برای مشاهده توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

اعتبار خرید از ایزی پی

 

مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی

 

مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی
ثبت نام و عقد قرارداد
مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی
ارجاع به سیستم اعتبارسنجی
مراحل ثبت نام و دریافت اعتبار در ایزی پی
تایید نهایی و تخصیص اعتبار

 

 

 

روش استفاده از اعتبار ایزی پی در تکنولایف

در روش خرید آنلاین، پس از انتخاب درگاه ایزی‌ پی، ابتدا با شماره موبایلی که به اسم خودمان است وارد ایزی ‌پی می‌شویم، سپس پرونده خرید اقساطی یا اعتباری‌مان را ایجاد کرده و خریدمان را تکمیل می‌کنیم. ایزی ‌پی دوباره ما را به سایت تکنولایف متصل نموده و خریدمان را نهایی می‌کند.
در روش خرید حضوری، ابتدا ایزی ‌پی را نصب و سپس به شعب فروشگاه تکنولایف مراجعه می‌کنیم . حالا کافی است بارکدی که در کنار صندوق فروشگاه قرار دارد را درون اپلیکیشن ایزی ‌پی اسکن کنیم.این امکان در حال حاضر فعال نیست.

 

سوالات متداول خرید اقساطی از تکنولایف

 

تکنولایف لوگو