داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

نشر تصاویر جدید از دو گوشی سامسونگ گلکسی S10 و S10+

You are currently viewing نشر تصاویر جدید از دو گوشی سامسونگ گلکسی S10 و S10+

درز اطلاعات از پرچمدار آینده سامسونگ به اوج رسیده و امروز عکس هایی از دو گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی S10 و +S10 منتشر شده است که نمای کلی این دو گوشی را نمایان می کنند. با نگاه به عکس های منتشر شده در می یابیم که عکس های رندر پیشین که منتسب به این دو گوشی بوده کاملا درست بوده اند. با نگاه به عکس ها در اول راه صفحه نمایش توجه را به خود جلب می کند درست در جایی که زیبایی این گوشی را نمایان می کند. صفحه نمایش ناچ طرح O با دوربین تک گانه در مدل اول و دوربین سلفی دوگانه در مدل پلاس.

برای خرید گوشی های پرچمدار سامسونگ روی لینک کلیک کنید: قیمت گوشی سامسونگ

با نگاه به قسمت پشتی گوشی دوربین سه گانه توجه را جلب می کند که سنسور ها در یک جایگاه به صورت افقی قرار گرفته اند. همان طور که در عکس مشاهده می کنیم پورت USB این گوشی از نوع Type-C است فناوری جک 3.5 میلی متری در این گوشی بکار گرفته شده است. اما همراه با عکس ها اطلاعاتی نیز درز شده است و تشریح می کنند که نسخه پلاس نسبت نسخه معمولی کمی باریک تر است و باتری 4100 میلی آمپری خواهد داشت. این موضوع در حالی است که که مدل پلاس گوشی S9 باتری 3500 داشته است و در صورت درست بودن عدد 4100 میلی آمپر، سامسونگ جهش بزرگی را برای قدرت باتری گوشی جدید انجام داده است.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید