داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

سونی آپدیت مربوط به پچ امنیتی ماه اکتبر را برای اکسپریا XZ منتشر کرد

You are currently viewing سونی آپدیت مربوط به پچ امنیتی ماه اکتبر را برای اکسپریا XZ منتشر کرد

همواره سونی نشان داده است که در بخش پشتیبانی نرم افزاری از گوشی های خود بسیار عالی عمل کرده و این موضوع یک نقطه قوت برای این کمپانی به حساب می آید. این کمپانی بدون استثنا گوشی های خود را در بازه زمانی 18 تا 24 ماه ساپورت می کند که بعضا دیده شده این پشتیبانی به 30 ماه نیز رسیده است. امروز نیز گوشی هوشمند اکسپریا XZ، بعد از گذشت دو سال از عرضه در بازار های دنیا، آپدیت جدیدی دریافت کرد.

آپدیت مذکور مربوط به پچ امنیتی این گوشی می باشد و در کنار آن نسخه تک سیم اکسپریا XZ یعنی گوشی اکسپریا XZs نیز این پچ را دریافت کرده است که پچ امنیتی این گوشی را به 1 اکتبر سال 2018 ارتقاء می دهد. شماره ساخت گوشی های اکسپریا XZ بعد از دریافت آپدیت از <bdi>41.3.A.2.184</bdi> به <bdi>41.3.A.2.192</bdi> ارتقاء خواهد یافت.

اکسپریا xz

این بروز رسانی در حال حاضر برای منطقه های خاورمیانه و شمال آفریقا و برزیل منتشر شده است و کاربران این گوشی در ایران نیز می توانند گوشی خود را آپدیت کنند البته این نکته لازم به ذکر است که دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. قیمت روز انواع گوشی موبایل را در سایت تکنولایف بررسی کنید.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 2 امتیاز میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید