داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی

You are currently viewing نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی

آیا تاکنون به روش‌های شارژ مجدد ساعت هوشمند سامسونگ خود فکر کرده‌اید؟ روش‌های گوناگون و متفاوتی برای شارژ کردن اسمارت واچ سامسونگ وجود دارد که می‌توانید با یادگیری آن‌ها در شرایط گوناگون و با ابزارهای ساده، اقدام موردنظرتان را به سرانجام برسانید. در این مقاله قصد داریم نحوه شارژ كردن ساعت هوشمند سامسونگ را به شما آموزش دهیم؛ با ما در تکنولایف همراه باشید.

روش اول: استفاده از پورت مربوط به شارژ وایرلس

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 1

در ادامه نحوه شارژ كردن ساعت هوشمند سامسونگ باید شارژر را به پایه شارژ بی سیم متصل کنید. در ادامه کار باید از انتهای کوچک شارژر و پورت موردنظر استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که از شارژر و داک سامسونگ ارائه شده همراه با ساعت استفاده خواهید کرد. در صورتی که داک اصلی را گم کرده‌اید، باید برای یافتن یک داک جدید اقدام کنید.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 2

شارژر را به سوکت متصل کنید. شما باید برای انجام این کار از انتهای بزرگ شارژر در یک پریز برق نزدیک استفاده کنید.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 3

در ادامه باید گلکسی واچ خود را در بخش مخصوص شارژ قرار دهید. در حقیقت باید بخش عقب ساعت را در برابر شارژر وایرلس قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که در مکان موردنظر به خوبی قرار گرفته است.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 4

هنگامی که شارژ به اتمام رسید، باید اتصال را متوقف کنید. زمانی که شارژ ساعت تکمیل شود، نمایشگر ال ای دی از رنگ قرمز به سبز تبدیل خواهد شد. در صورتی که رنگ ال ای دی نارنجی باشد، نشان می‌دهد که در حال استفاده از یک شارژر ضعیف هستید و ساعت از سرعت بالایی برای شارژ مجدد برخوردار نیست.

روش دوم: استفاده از گوشی برای شارژ گلکسی واچ

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 5

شما باید برای انجام این کار، انگشت خود را از قسمت بالای نمایشگر به سمت پایین کشیده تا منوی موردنظر برای شما نمایش داده شود.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 6

در ادامه کار باید یک بار دیگر انگشت خود را از سمت بالا به پایین بکشید تا تنظیمات بیشتر نمایش داده شود.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 7

هم اکنون باید گزینه Wireless PowerShare را انتخاب کنید؛ این آیکون نمایش‌دهنده یک باتری است.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 8

در ادامه کار باید قابلیت موردنظر را فعال‌سازی کنید. با انجام این کار می‌توانید ویژگی ذکرشده را فعال‌سازی کنید.

نحوه شارژ ساعت هوشمند سامسونگ با گوشی - 9

هم اکنون باید گلکسی واچ خود را به تلفن متصل کنید. در حقیقت باید بخش عقب گلکسی واچ خود را به بدنه عقب گوشی موبایل خود بچسبانید. سپس با انیمیشن و اطلاعاتی که روی گوشی ظاهر می‌شود، می‌توانید فرایند انجام کار را مورد بررسی قرار دهید.

اطمینان حاصل کنید که گوشی موبایل شما به شارژر متصل باشد. همچنین نباید شارژ گوشی موبایل کمتر از 30 درصد باشد که در غیر این صورت امکان استفاده از قابلیت ذکرشده وجود نخواهد داشت.

جمع‌بندی

همواره شارژ کردن گلکسی واچ می‌تواند در شرایط گوناگون برای کاربران یک سوال مهم به حساب آید. در این مقاله سعی شد نحوه شارژ كردن ساعت هوشمند سامسونگ را به شما آموزش دهیم تا بتوانید نیاز خود را رفع کنید.

سوالات متداول

آیا شارژ کردن ساعت هوشمند سامسونگ از طریق گوشی با سرعت بالا خواهد بود؟ بله؛ شما می‌توانید شارژ مجدد را با سرعت بالا و از طریق گوشی موبایل انجام دهید.

آیا امکان شارژ از طریق گوشی با شارژ کمتر از 30 درصد وجود ندارد؟ خیر؛ قابلیت موردنظر برای استفاده کاربران فعال‌سازی نخواهد شد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید