داغ ترین ها :
اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اگر اهل بازی‌های ویدیویی بوده و از کاربران کنسول‌های مخصوص گیم باشید، حتما اصطلاح اکانت ظرفیتی به گوش‌تان خورده است. اما اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟ ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را در خصوص اکانت‌های ظرفیتی پلی‌استیشن 5 با شما به اشتراک بگذاریم. پس در ادامه با تکنولایف همراه باشید.

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور رفتن به سراغ بازی‌های ویدیویی و سرگرم شدن نیز به امری بسیار پرهزینه تبدیل شده و برای خرید نسخه اورجینال بازی‌ها یا تهیه اکانت PS Plus باید حسابی خرج کنیم. اما گیمرها می‌توانند به لطف اشتراک گذاری اکانت ظرفیتی PS5 با هزینه کمتر موفق به تجربه بازی‌های مختلف شوند. حالا بیایید بگوییم اکانت‌های ظرفیتی پلی استیشن 5 در واقع چه هستند.

 

انواع پلی استیشن 5 را می توانید از تکنولایف بخرید: خرید PS5

اکانت‌های ظرفیتی پلی‌ استیشن 5

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

ممکن است در یک خانواده (معمولا در خارج از کشور) چند کنسول PS5 وجود داشته باشد و از همین رو خرید یک بازی یکسان روی چند اکانت در چنین مواقعی برای افراد منطقی نیست. از آن جایی که ممکن است دو نفر همزمان قصد تجربه یک بازی را داشته باشند، حسابی به دردسر می‌افتند و باید یکی راضی شود که زمان دیگری را به آن اثر اختصاص دهد.

شرکت سونی نیز برای رفع چنین مشکلاتی و راحت کردن کار کاربران سیستمی ارائه داده که به گیمرها اجازه می‌دهد دست به اشتراک گذاری اکانت ظرفیتی PS5 بزنند. در این حالت کاربر می‌تواند اکانت خود را به افراد دیگر به اشتراک بگذارد تا آن‌ها نیز بتوانند از بازی‌ها استفاده کنند.

 

پیشنهاد مطالعه:
ساخت اکانت پلی استیشن

 

اکانت‌های ظرفیتی پلی استیشن 5 چگونه کار می‌کنند؟

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت‌های ظرفیتی پلی‌استیشن 5 به سه حالت تقسیم می‌شوند. اکانت ظرفیت یک، ظرفیت دو و ظرفیت سوم هر کدام ویژگی‌ها مخصوصی دارند. در این شرایط در واقع یک کاربر بازی‌ها تهیه می‌کند و آن‌ها را در قالب اکانت‌های ظرفیتی پلی‌استیشن 5 با سایر گیمرها به اشتراک می‌گذارد. در ادامه بیشتر شما را با حالت‌های مختلف اکانت‌های ظرفیتی PS5 آشنا می‌کنیم:

اکانت ظرفیت یک برای PS5

در این حالت که هزینه کمتری روی دست گیمر می‌گذارد، می‌توانید به صورت آفلاین بازی‌های مورد نظرتان را تجربه کنید. با تهیه این اکانت برخلاف 2 مورد دیگر قادر به فروش مجدد اکانت نخواهید بود.

اکانت ظرفیت دوم برای PS5

در این حالت علاوه بر امکان تجربه آفلاین بازی‌ها، کاربر می‌تواند به صورت آنلاین نیز بازی کند. این مورد محدودیت فروش اکانت را نخواهد داشت و بدون مشکل در هر زمانی می‌توانید آن را به کاربر دیگری واگذار کنید.

 

پیشنهاد مطالعه:
وصل کردن هدفون به ps5

 

اکانت ظرفیت سوم برای PS5

در این حالت کنسول باید همواره به اینترنت متصل باشد و شما نمی‌توانید بازی‌ها را به صورت آفلاین تجربه کنید. البته این بدان معنا نیست که نمی‌توان بخش تک‌نفره بازی‌ها را تجربه کرد و فقط باید به سراغ بخش چند نفره رفت، بلکه صرفا باید کنسول به اینترنت وصل باشد تا هر چند دقیقه یک بار سونی بتواند از کارکرد قانونی اکانت شما باخبر شود.

این بود هر آن چه باید درباره اکانت‌های ظرفیتی پلی‌استیشن 5 می‌دانستید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. نظر شما درباره کنسول نسل نهمی سونی چیست؟ آیا شما نیز برای تجربه بازی‌های ویدیویی روی کنسول به سراغ اکانت‌های ظرفیتی رفته‌اید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads