داغ ترین ها :
آنر 20 Pro نشر عکس های جدیدی را تجربه کرد

آنر 20 Pro نشر عکس های جدیدی را تجربه کرد

چند سالی است که آنر به عناون یکی از برند های زیر مجموعه هواوی در صنعت تولید و عرضه گوشی های هوشمند فعالیت می کند و گوشی های این برند طرفداران زیادی در کشور های مختلف دارد. یکی از گوشی های هوشمند و عالی این برند آنر 20 بوده که کمپانی در سال 2018 معرفی کرده است.

 آنر 20 Pro

از قرار معلوم آنر 20 زیر مجموعه های بیشتری خواهد داشت و خانواده این گوشی روز به روز بزرگ تر می شوند و بعد از معرفی آنر 20i، کمپانی بنا دارد تا گوشی دیگری را با نام آنر 20 Pro معرفی کند. این گوشی هوشمند را در تاریخ 21 مه و در شهر لندن معرفی می شود و تا زمان معرفی اطلاعات زیادی از گوشی هوشمند منتشر خواهد شد.

 آنر 20 Pro

عکس های جدید طراحی و ظاهر این گوشی را به نمایش می گذارد و مانند هواوی P30 Pro دوربین چهار گانه در بخش پشتی قاب قرار گرفته است. با نگاه به بخش پشتی قاب همچنین طراحی و ترکیب رنگ زیبای این گوشی توجه را به خود جلب می کند که این موضوع می تواند یکی از عوامل گرایش کاربران به آنر 20 Pro باشد.

عکس های منتشر شده از این گوشی هوشمند همچنین صفحه نمایش تمام صفحه را به نمایش می گذارند و این موضوع بیانگر آن است که دوربین سلفی جایگاهی جداگانه دارد. پورت USB این گوشی Type-C خواهد بود و همچنین اسپیکر آن در کنار پورت USB قرار دارد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این گوشی منتشر نشده است اما تا زمان معرفی، آنر 20 Pro نشر اطلاعات بیشتری را تجربه خواهد کرد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام