داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

توقف تولید آیفون ۱۳ پرو ۲۵۶ گیگابایتی، قیمت آیفون ۱۳ پرو ۵۱۲ را کاهش می‌دهد!

You are currently viewing توقف تولید آیفون ۱۳ پرو ۲۵۶ گیگابایتی، قیمت آیفون ۱۳ پرو ۵۱۲ را کاهش می‌دهد!

شایعات جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که امسال شاهد عرضه آیفون 13 پرو و پرو مکس با ۱ ترابایت حافظه داخلی خواهیم بود. همچنین گفته شده قیمت آیفون 13 پرو مکس با یک ترابایت حافظه داخلی نزدیک به ۲۱۷۸ دلار خواهد بود. باید به این موضوع اشاره کنیم که در حال حاضر ۵۱۲ گیگابایت بالاترین ظرفیت حافظه داخلی آیفون به حساب می‌آید و آیفون 12 پرو مکس ۵۱۲ گیگابایتی هم با قیمت ۱۳۹۹ دلار در کشور آمریکا راهی بازار شده بود. همین مدل در کشور چین با قیمتی نزدیک به ۱۸۳۹ دلار در اختیار مردم قرار می‌گیرد. حالا شایعات جدید می‌گویند که امسال خبری از آیفون 13 پرو 256 گیگابایتی نخواهد بود.

شایعات می‌گویند که آیفون 13 در کشور چین قیمتی نزدیک به آیفون 12 خواهد داشت و آیفون 13 مینی با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی با قیمت ۸۵۰ دلار در چین و ۶۹۹ دلار در آمریکا عرضه می‌شود.

در این گزارش گفته شده که اپل امسال آیفون 13 پرو 256 گیگابایتی راهی بازار نمی‌کند. گفته شه آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌هایی با ۱۲۸ گیگابایت، ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت حافظه داخلی راهی بازار می‌شوند.

آیفون 12 پرو با 512 گیگابایت در کشور چین با قیمت ۱۷۱۵ دلار عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد اپل با حذف آیفون 13 پرو 256 گیگابایتی قیمت مدل 512 گیگابایتی را کاهش داده است.

در این گزارش گفته شده که آیفون 13 پرو با ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی با قیمت ۱۶۲۲ دلار در چین عرضه می‌شود و قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی هم ۱۷۴۶ دلار خواهد بود.

شایعات می‌گویند که آیفون ۱۳ از ناچ کوچک‌تری استفاده می‌کند و دوربین بزرگ‌تری خواهد داشت. به احتمال زیاد آیفون ۱۳ باتری بزرگ‌تری خواهد داشت و از صفحه نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز بهره می‌برد. البته این صفحه نمایش روی مدل‌های پرو قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار از گوشی های اپل:

اپل اسپیکر مکالمه معیوب آیفون 12 را به صورت رایگان تعویض می‌کند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید