داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی سایبر ماندی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

انتشار برخی از مشخصات گوشی های دو خانواده A و M از کمپانی سامسونگی

You are currently viewing انتشار برخی از مشخصات گوشی های دو خانواده A و M از کمپانی سامسونگی

سامسونگ همواره تمرکز خاصی بر رنج گوشی های رنج میان رده خود دارد و بیشترین میزان فروش این کمپانی به این رنج از گوشی های هوشمند اختصاص دارد. تا به امروز این برند گوشی های زیادی را در خانواده مختلف معرفی کرده است و همچنان به تعداد خانواده های خود اضافه می کند و پیشتر اخباری منتشر شده بود مبنی بر آن که این کمپانی قصد دارد تا خانواده جدیدی را با نام M به دیگر خانواده ها اضافه کند.

مشخصات گوشی های سامسونگ

امروز نیز لیستی منتشر شده است که در آن، شماره مدل چند گوشی سامسونگ همراه با میزان حافظه داخلی و رنگ آن ها ذکر شده است که بسیاری از کارشناسان بر این باور اند که این گوشی ها از محصولات خانواده جدید M و خانواده A هستند که تا به امروز سامسونگ گوشی هایی را در این خانواده معرفی کرده است. در بین گوشی های ذکر شده، دو مدل با حافظه های 64 و 128 گیگابایتی معرفی خواهند شد که به سبب آنکه سری M پایین تر از A می باشد، این دو گوشی مربوط به سری A باشند. در حال حاضر فقط می دانیم که گوشی هوشمند ذکر شده با شماره مدل SM-M205F مربوط به خانواده M می باشند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 2 امتیاز میانگین: 2.5]

دیدگاهتان را بنویسید