داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی سایبر ماندی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

اپل در قالب گزارشی، نتایج مالی خود در سه ماه دوم سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد

You are currently viewing اپل در قالب گزارشی، نتایج مالی خود در سه ماه دوم سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد

طبق گزارش منتشر شده کمپانی اپل چیزی در حدود 53.3 میلیارد دلار درآمد داشته است که این عدد 17 درصد بیشتر نسبت به تاریخ مشابه در سال گذشته است. اپل با فروش گوشی های اپل، تبلت ها، گجت های پوشیدنی و … به این میزان سود آوری رسیده است.

گزارش مالی اپل سه ماه سوم 2018

به غیر از بازار آمریکا، 60 درصد سود حاصله از بازار های دیگر بوده نظیر چین و اروپا و …. اما بازار ایالات متحده آمریکا به تنهایی بانی 40 درصد دیگر سود این کمپانی است که تمرکز بالای این کمپانی بر این بازار را توجیه می کند.

اپل در چین

اپل بیشتر از عدد 41 میلیون گوشی، در سه ماه دوم سال 2018 میلادی در بازار عرضه کرده و موفق به فروش آن ها شده است. 29.9 میلیون دلار سهم فروش گوشی های هوشمند بوده و 11.5 میلیون دلار دیگر از فروش تبلت های این کمپانی حاصل شده است. فروش تبلت با رشد 5 درصدی همراه بوده که دلیل آن می توانید قیمت پایین تر تبلت های این کمپانی، در سال 2018 باشد.

فروش گوشی آیفون

دیگر محصولات اپل مانند اپل واچ، ایرپاد، تلوزیون اپل و هدفون های آن فروش مناسبی داشته و توانسته اند رشد 37 درصدی را به ثبت برسانند. البته بخش های دیگر مانند Apple Care و Apple Pay از این قاعده مستثنی نبوده و درآمد زایی 9.5 میلیاردی را به ثبت رسانده اند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید