داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

لنوو اولین کمپانی استفاده کننده از فناوری 5G

You are currently viewing لنوو اولین کمپانی استفاده کننده از فناوری 5G

امروزه اکثر گوشی های هوشمند از فناوری 4G بهره می برند. اما پیشرفت تکنولوژی در این زمینه ادامه دار خواهد بود و بزودی کمپانی ها به دنبال فناوری 5G خواهند رفت. البته استفاده از این فناوری نیاز به پیش زمینه هایی دارد و کمپانی ها در حال رقابت بوده تا از این فناوری استفاده کنند. همانطور که گفتیم بهره گیری از این فناوری نیاز به پیش زمینه هایی دارد و درصورتی قابل استفاده است که کمپانی کوالکام از چیپست اسنپدراگون 855 که قابلیت پشتیبانی از این فناوری را دارد، رونمایی کند.

انواع گوشی 5G از برندهای مختلف را در سایت تکنولایف برایتان دسته بندی کرده ایم.

در همین راستا سایت وبو به نقل از نائب رئیس لنوو، آقای چانگ چنگ اعلام کرد: لنوو برنده مسابقه بین کمپانی های سازنده گوشی در زمینه بکار گیری چیپست اسنپدراگون 855 بوده که به طبع آن از فناوری نسل پنج استفاده خواهد شد. نکته جالب این است که این پست بعد از مدتی پاک شد و فقط یک اسکرین شات از آن باقی ماند.

لنوو

حالا با توجه به این مسئله به نظر می آید که لنوو از سایر رقبا جلوتر بوده و به نظر می آید که اولین کمپانی در زمینه عرضه گوشی با فناوری 5G خواهد بود. البته این رقابت بین کمپانی طبیعی بوده زیرا اولین در هر کاری می تواند تبلیغات خوبی برای کمپانی ها باشد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید