داغ ترین ها :
اولین گوشی اپل با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G در سال 2020 معرفی میشود

اولین گوشی اپل با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G در سال 2020 معرفی میشود

پیشرفت تکنولوژی همواره مری اجناب ناپذیر است و تمامی ابعاد و بخش های آن در حال رشد و توسعه هستند. اما یکی از مهم ترین بخش های سخت افزاری هر گوشی، مودم ها هستند که بانی ارتباط گوشی های هوشمند با اینترنت هستند. اما در این بین هر چه زمان به جلو پیش می رود، کاربران به دنبال سرعت بیشتر برای جست دو جو در اینترنت هستند و هیچ کاربری دوست ندارد برای دانلود فایل های مورد نظر خود مدت زمان زیادی معطل شود. از این رو کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند بر روی نسل جدید شبکه یعنی 5G کار می کنند و بنا دارند تا هر چه زود تر شبکه جدید را در گوشی های هوشمند خود بکار گیرند.

مودم 5G اینتل

در این بین امروز خبری منتشر گردید مبنی بر آنکه کمپانی اپل با همکاری کمپانی اینتل اولین گوشی هوشمند خود با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G را در سال 2020 معرفی خواهد کرد. این موضوع در حالی است که دیگر کمپانی ها به دنبال آن هستند تا لقب اولین گوشی با شبکه 5G را به نام خود ثبت کنند و به احتمال فراوان در اوایل سال 2019 میلادی شاهد این امر خواهیم بود.

دادگاه اپل و کوالکام

حال یک روزنامه معتبر آمریکایی به نقل از یک منابع نزدیک به کمپانی اپل اعلام کرده است که این کمپانی اولین گوشی آیفون با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G را در سال 2020 معرفی می کند و با توجه به دعوای حقوقی بین کمپانی اپل و کوالکام، این برند آمریکایی از مودم مخصوص کمپانی اینتل که معماری آن 10 نانومتری خواهد بود استفاده خواهد کرد.

گوشی اپل را با گارانتی معتبر از سایت تکنولایف تهیه کنید.

این منبع همچنین اعلام کرد که اپل مودم های مدیاتک را برای گزینه جایگزین در نظر دارد تا در صورت بروز مشکل، مودم های مدیاتک را جایگزین اینتل کند و این در حالی است که کمپانی هایی نظیر سامسونگ، هواوی و … همگی از مودم مدل X50 کوالکام استفاده خواهند کرد و تا مدتی دیگر گوشی های هوشمند خود با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G را معرفی خواهند کرد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads