داغ ترین ها :
درز تصاویر مربوط به تیزر معرفی آنر View 20

درز تصاویر مربوط به تیزر معرفی آنر View 20

آنر مدت زمان زیادی است که در زمینه تولید و عرضه گوشی های هوشمند فعالیت می کند و در حال حاضر این کمپانی به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه کمپانی هواوی فعالیت می کند که این موضوع بر کیفیت گوشی های هوشمند این کمپانی تاثیر مثبتی گذاشته است. یکی از گوشی های هوشمندی که این برند قرار آن معرفی دارد، گوشی هوشمند آنر View 20 می باشد که در تاریخ 26 دسامبر معرفی خواهد شد.

حال امروز عکس های مرتبط با پوستر معرفی این گوشی زود تر از زمان مورد نظر این کمپانی به بیرون درز کرده اند که اطلاعاتی را راجب این گوشی منتشر می کنند. همان طور که از قبل می دانیم، آنر صفحه نمایش مدل ناچ طرح O را برای این گوشی هوشمند انتخاب کرده است که این موضوع بیانگر آن است دوربین جلویی این گوشی تک گانه می باشد و امروز مشخص گردید که سنسور آن 25 مگاپیکسلی است. آنر باتری 4000 میلی آمپری را برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته است.

آنر 20 ویو

در گذشته اطلاعاتی در رابطه با دوربین اصلی این گوشی منتشر گردیده بود که تمامی آن ها بیانگر آن بودند که دوربین این گوشی 48 مگاپیکسلی بوده و به صورت تک گانه است ولی امروز مشاهده می کنیم که دوربین این گوشی هوشمند به صورت سه گانه است و سنسور 48 مگاپیکسلی سونی، به عنوان سنسور اصلی فعالیت می کند. هنوز یک هفته دیگر تا تاریخ مراسم معرفی این گوشی هوشمند فرصت باقی است و تا زمان معرفی اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند درز پیدا می کند. قیمت گوشی های هواوی را از سایت تکنولایف ببنید.

ads

مقایسه Macbook air و Pro ساخت 2022 و 2023 را در مطلب بالا از دست ندهید.

تفاوت مک بوک ایر و پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>