داغ ترین ها :
درز تصاویر و اطلاعات جدید در رابطه با سامسونگ گلکسی M20

درز تصاویر و اطلاعات جدید در رابطه با سامسونگ گلکسی M20

پیشتر اخباری منتشر گردید مبنی بر آنکه سامسونگ قصد دارد تا خانواده جدیدی را به دیگر خانواده های خود اضافه کند که کمی بعد کمپانی به صورت رسمی آن را تائید کرد. خانواده جدیدی که سامسونگ قصد معرفی آن را دارد M بوده و گوشی های زیر مجموعه آن پیشوند M را در نام خود خواهند دید. حال با توجه به اطلاعات درز کرده در رابطه با یکی از اعضای احتمالی این خانواده، عکس های کانسپتی منتشر شده است که به بررسی آن می پردازیم.

گوشی m20 سامسونگ

عکس منتشر شده مربوط به گوشی گلکسی M20 بوده و بیان می کند؛ به احتمال فراوان سامسونگ صفحه نمایش مدل ناچ طرح V را در این گوشی به کار خواهد گرفت و با توجه به طراحی، درصد بالایی از قاب توسط صفحه نمایش اشغال شده است. تصویر منتشر شده از قسمت پشتی قاب، دوربین دو گانه را نشان می دهد که در یک جایگاه قرار گرفته اند و همچنین اسکنر اثر انگشت نیز در قسمت مرکزی قرار گرفته است.

برای مشاهده قیمت گوشی های سامسونگ به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

اما اطلاعاتی که پیشتر در رابطه با این گوشی هوشمند منتشر شده است، بیان می کنند که به احتمال فراوان باتری این گوشی 5000 میلی آمپری خواهد بود که در مقایسه با آخرین پرچمدار این کمپانی در حدود 1000 میلی آمپر قوی تر است. احتمالا چیپست این گوشی هوشمند اگزینوس 7885 خواهد بود و در کنار ان رم 3 گیگابایتی فعالیت خواهد کرد. دوربین های پشتی این گوشی 13 و 5 مگاپیکسل و دوربین جلویی آن 8 مگاپیکسلی خواهد بود. اطلاعات همچنین بیان می کنند بازار هدف این گوشی اروپا می باشد.

ads

نقد و بررسی کامل گوشی هواوی Mate 50 Pro به همراه نمونه عکس دوربین و تست گیمینگ:

بررسی هواوی میت 50 پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads