موبایل

در ماه مارس گوشی سامسونگ گلکسی S9 mini درکنار دو مدل S9 و S9+ به بازار خواهند آمد.

ابر شرکت های سامسونگ هرگز موفق به ارائه گوشی گلکسیS8mini نشدند اما درسال آینده خبرهای خوبی مبنی بر تولیدات جدید برای افرادی که به دنبال یک گوشی ظریف و کاملا پیشرفته_ که ساخت سونی نباشد_ هستند در راه است. گزارش جدیدی از یک منبع ناشناس مبنی بر آزمایشات جدید روی گوشی گلکسیS9mini منتشرشده.دستگاه تلفنی که در نخستین مرحله ی بکارگیری همراه با مدل هایS9 و S9+ درسال۲۰۱۸ ارائه خواهد شد . این مدل با صفحه نمایشی به عرض کمتر از ۵ اینچ و لبه های منحنی است.

هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی شکل ظاهری دستگاه به دست نرسیده اما اگر شرکت سامسونگ تصمیم داشته باشد مثل مدل های S8 وS8+ و Note8 سایز ۱۸٫۵:۹ را درنظربگیرد، مطمئنا گوشی ظریف و خوش دستی خواهد بود.

مشخصات و جزئیات دقیق همچنان پوشیده است اما به محض اینکه شرکت های سامسونگ از قدرت اجزای داخلی این گوشی جدید مثل مدل هایS9 وS9+ اطمینان حاصل کنند، اولین مراحل پخش و توزیع را آغاز می کنند. شرکت سامسونگ سابقا مدل های معینی تولید کرده است اما آن ها فقط اشکالی تقریبا مشابه گوشی های هوشمند کاملا پیشرفته بوده و در سطح متوسط قرار داشتند. خوشبختانه این بار تغییرات اساسی جدیدی در راه است.

ارسال پاسخ

Real Time Web Analytics