داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

سرانجام دعاوی حقوقی سامسونگ و هواوی

You are currently viewing سرانجام دعاوی حقوقی سامسونگ و هواوی
gavel

کمپانی سامسونگ به علت نقض حقوق انحصاری تکنولوژی 4G متعلق به شرکت هوآووی، مجرم شناخته شده است.

کمپانی هوآووی در ماه می ۲۰۱۶، به دلیل نقض برخی از حقوق انحصاری گوشی هواوی، در چین علیه شرکت سامسونگ شکایت کرد. پس از ۸ ماه، دادگاه چین سرانجام تصمیم خود را اتخاذ کرد و خبر بد این است که این تصمیم به نفع شرکت سامسونگ نیست.

این کمپانی متعلق به کره ی جنوبی به نقض حق ثبت انحصاری دو اختراع استاندارد ضروری 4G متهم شده است که این اختراعات مرتبط با فناوری و تجهیزات، متعلق به شرکت هوآووی می باشند. علاوه بر این، دادگاه متوجه شد که شرکت سامسونگ مذاکرات را به دلایل مذکور به تعویق می انداخت، احتمالا به دلیل این که می دانست که این حقوق را در گوشی سامسونگ نقض کرده است.

ظاهرا این یک پرونده بسیار پیچیده بوده؛ زیرا دادگاه اعلام کرده است که 18 روز طول کشید تا این تصمیم گرفته شد. اطلاعاتی در مورد خسارات وارده به شرکت هوآووی و هر آنچه که پیش آدمده، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با این حال، دادگاه Shenzen دستور داد که سامسونگ از تجاوز به حقوق انحصاری تکنولوژی 4G هوآووی خودداری کند. شاید حالا دیگر گام بعدی سامسونگ دست یابی به یک مجوز مناسب برای حقوق انحصاری Huawei می باشد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید