داغ ترین ها :
سامسونگ انحصار فناوری اسکنر عنبیه چشم را از گوشی های پرچمدار خود خارج میکند

سامسونگ انحصار فناوری اسکنر عنبیه چشم را از گوشی های پرچمدار خود خارج میکند

چندی پیش اخبار منتشر شده حول کمپانی سامسونگ اذعان می کرد که این کمپانی از تکنولوژی اسکنر عنبیه چشم در گوشی هوشمند گلکسی S10 استفاده خواهد کرد. ولی شایعه ای منتشر گردید مبنی بر آنکه سامسونگ از فناوری تشخیص سه بعدی چهره به جای تکنولوژی اسکنر عنبیه، در این گوشی استفاده خواهد کرد.

اما امروز یکی از اعضای انجمن XDA به مدارکی دست یافته است که نشان می دهد سامسونگ از تکنولوژی اسکنر عنبیه چشم در گوشی هوشمند گلکسی گرند Prime Plus استفاده خواهد کرد. این بدان معناست که سامسونگ انحصار این فناوری را از گوشی های پرچمدار خارج خواهد کرد و در گوشی های دیگر نیز این فناوری دیده خواهد شد. حال با توجه به آنکه در اوایل سال 2018 گزارشی از Korea Herald منتشر گردیده بود مبنی بر آنکه در اوایل سال 2019 میلادی کمپانی سامسونگ از فناوری اسکنر عنبیه چشم در محصولات میان رده استفاده خواهد کرد، این احتمال برای استفاده از این فناوری در گوشی هوشمند گلکسی گرند Prime Plus افزایش یافته است.

اسکنر عبنیه چشم سامسونگ

این عضو اعلام کرد علاوه بر این موضوع، به اطلاعات دیگری نیز دست پیدا کرده است. با اعلام این فرد پردازنده نرم افزاری این فناوری، Ktd2692_iris است که از آن برای راه اندازی سنسور این تکنولوژی استفاده می شود.

جهت خرید گوشی های پرچمدار یا اقتصادی سامسونگ، قیمت امروز گوشی سامسونگ را در سایت تکنولایف ببنید.

اطلاعات دیگر درز کرده در رابطه با این گوشی بیانگر آن است که چیپست این محصول اگزینوس 7870 بوده و صفحه نمایش آن 5.5 اینچ و همراه با باتری 3630 میلی آمپری خواهد بود. حال باید تا تاریخ دقیق معرفی این گوشی به انتظار نشست تا قابلیت ها و ویژگی های دقیق این گوشی معلوم گردد.

ads

برای عید 1402 برنامه ویژه‌ای ندارید؟ اینجا بهترین و جدیدترین سریال های ایرانی را برای تماشا به شما معرفی کردیم.

بهترین سریال های ایرانی

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads