داغ ترین ها :
گلکسی S10، و احتمال بهره گیری از حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش

گلکسی S10، و احتمال بهره گیری از حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش

با استناد به اخبار منتشر شده از منابع موثق و همچنین با توجه به شایعاتی که از قبل منتشر گردیده بود، سامسونگ قصد دارد تا در دو محصول از سه مدل گلکسی S10، از اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش بهره ببرد. شما می‌توانید قیمت انواع گوشی سامسونگ را در سایت تکنولایف ببینید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم کمپانی Samsung قصد دارد تا از یک اسکنر اولتراسونیک در دو مدل از سه مدل S10 استفاده کند و پیش بینی ها حاکی از آن است که اولین مدل گوشی هوشمند S10 Lite باشد که قبلا گفته می شد که یک اسکنر اثر انگشت جانبی دارد.

گلکسی S10، و احتمال بهره گیری از حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش

بعد از آنکه سونی به دلیل زمان کم نتوانست از این نسخه اسکنر در Note 9 بهره ببرد، به نظر می آید که گلکسی S10 اولین گوشی سامسونگ با اسکنر در زیر صفحه نمایش باشد و همچنین این گوشی به اولین گوشی هوشمند از یک برند پر طرفدار تبدیل خواهد شد که این ویژگی را خواهد داشت.

گوشی s10 سامسونگ

با توجه به آزمایشات و کارشناسی های دقیق، تحلیل گران بر این باورند که قفل اسکنر اثر انگشت بسیار بهتر از نوع دیگر قفل ها مانند تشخیص سه بعدی چهره یا اسکنر عنبیه چشم است. حال سامسونگ با ارتقا سطح این نوع از قفل در محصولات خود توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد هر چند که پیشتر شاهد استفاده از اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش در محصولات Vivo بودیم. ولی این کمپانی آن قدر پر طرفدار نبوده که قرار دادن این ویژگی بازتاب آنچنانی برایش داشته باشد.

 

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads