داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

شیائومی در آستانه شکستن رکورد جدید در بخش فروش گوشی هوشمند

You are currently viewing شیائومی در آستانه شکستن رکورد جدید در بخش فروش گوشی هوشمند

آخرین گزارش هایی که از شیائومی منتشر شده نشان میدهد که این کمپانی چینی تنها در یک ماه اکتبر، موفق به فروش 10 میلیون تلفن هوشمند شده است. همچنین در کنفرانس مطبوعاتی این شرکت که چندی قبل در چین برگزار شد، خبر از شکستن رکورد فروش 71 میلیونی این شرکت در سال 2015 داده شد که با آمارهای جدیدی که بدست آمده نشان میدهد شکستن این رکورد قطعی خواهد بود.

گزارش هایی که بدست آمده تایید میکند که شیائومی در 10 ماه اول سال 2017، موفق به فروش 70 میلیون گوشی شیائومی شده است. در حالی که هنوز 2 ماه تا پایان سال 2017 باقی مانده، به طور حتم شیائومی میتواند رکورد قبلی خود را شکسته و رکورد جدیدی را در زمینه فروش گوشی های هوشمند به نام خود ثبت کند.

مدیران شیائومی بر این باورند که در پایان سال 2017 موفق به فروش 90 میلیون گوشی هوشمند خواهند شد. برنامه ریزی های آنان برای سال آینده بر روی فروش بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند است که باید ببینیم تا چه اندازه در این راه موفق خواهند شد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید