داغ ترین ها :
نوکیا در اندیشه ساخت یک گوشی هوشمند با چیپست اسنپدراگون 710 است

نوکیا در اندیشه ساخت یک گوشی هوشمند با چیپست اسنپدراگون 710 است

کمپانی کوالکام به تازگی در بین خط تولید چیپست های خود، سری 700 را هم راه اندازی کرده است. چیپست اسنپدراگون 710 یکی از محصولات این رده است که در سال 2018 در گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکای تجاری متعدد کوالکام، به طور حتم در انتظار هستند تا پس از تولید انبوه چیپست اسنپدراگون 710 از آن در گوشی نوکیا خود استفاده کنند. یکی از مشتریان کوالکام در این اواخر، نوکیا بوده که از مدل های ارزان قیمت تا پرچمداران خود را به چیپست های کوالکام مجهز میکند.

کمپانی HMD که هم اکنون گوشی های نوکیا را در جهان عرضه میکند، تصمیم دارد تا در همین امسال یک گوشی هوشمند جدید با بهره مندی از چیپست اسنپدراگون 710 عرضه کند. این خبر را یکی از مشهورترین درزدهندگان توییتر به نام Roland Quandt اعلام کرده که صحت اخبار نقل شده از او بر کسی پوشیده نیست.

Roland Quandt در خصوص گوشی جدید نوکیا معتقد است که این دستگاه Phoenix لقب خواهد گرفت که البته نام تجاری و نهایی این محصول قطعاً متفاوت خواهد بود. تاریخ معرفی و عرضه این گوشی به پاییز یا زمستان امسال موکول خواهد شد که هنوز اطلاعات بیشتری از آن در دست نیست. به هر حال آنچه که مشخص است، تمایل نوکیا به استفاده از چیپست اسنپدراگون 710 است که گوگل نیز پیش از این برای استفاده از این چیپست در پیکسل های جدید خود اعلام آمادگی کرده بود.

ads

مقایسه Macbook air و Pro ساخت 2022 و 2023 را در مطلب بالا از دست ندهید.

تفاوت مک بوک ایر و پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>