داغ ترین ها :
هر آنچه که تا به امروز در رابطه با پرچمداران آینده اپل منتشر شده است

هر آنچه که تا به امروز در رابطه با پرچمداران آینده اپل منتشر شده است

کمتر از دو روز دیگر و در تاریخ 12 سپتامبر، کمپانی امریکایی اپل از سه گوشی خود برای سال 2018 رونمایی خواهد کرد. حال یک نسخه از این سه گوشی، مدل ارزان قیمت اپل و دو مدل دیگر پرچمداران آینده این کمپانی خواهند بود. اما تا به امروز اطلاعات زیادی از این گوشی ها در فضای رسانه ای منتشر شده است که ما قصد داریم تا تمامی آن ها را در قالب یک یادداشت برای شما شرح دهیم.

اپل 2018

اولین گوشی هوشمند پرچمدار سال اپل خواهد بود که با نام iPhone Xs شناخته خواهد شد. صفحه نمایش این گوشی از جنس OLED بوده و سایز آن 5.8 اینچ و مدل ناچ خواهد بود. رزولوشن صفحه نمایش این 2436×1125پیکسل می باشد. این گوشی پرچمدار با رم 4 گیگابایت و سه مدل حافظه داخلی 64 و 256 و 512 گیگابایت در بازار عرضه خواهد شد. این گوشی مانند دیگر گوشی های اپل تک سیمکارته می باشد. دوربین این گوشی به صورت دوگانه بوده و سنسور های آن 12 مگاپیکسل می باشند. مانند iPhone X، این گوشی نیز از قفل بیومتریک اسکنر سه بعدی چهره بهره می برد و باتری آن در بین 2700 تا 2800 میلی آمپر می باشد. قیمت احتمالی این گوشی اپل بین 800 تا 899 دلار خواهد بود.

کمپانی اپل

نسخه بعدی که اپل آن را معرفی خواهد کرد iPhone Xs Plus خواهد بود که گران ترین گوشی اپل در سال جاری و نیمه اول سال بعد خواهد بود. این گوشی با صفحه نمایشی در سایز 6.5 اینچ و رزولوشن 2688×1242 پیکسل از جنس OLED و مدل ناچ معرفی خواهد شد. رم این گوشی نیز 4 گیگابایت بوده و مانند گوشی قبلی با سه مدل حافظه داخلی معرفی می شود. اپل در این محصول از نظر تعداد سیمکارت تغییر رویه داده و این گوشی به صورت دو سیمکارته بوده و از همان اسکنر سه بعدی چهره، در این گوشی نیز استفاده شده است. دوربین این گوشی کاملا مشابه با نسخه قبلی بوده و سنسور های آن 12 مگاپیکسل می باشد. باتری این گوشی بین 3300 تا 3400 میلی آمپر و قیمت آن در حدود 900 تا 999 دلار خواهد بود.

اپل مک

اما سومین مدل، نسخه ارزان قیمت اپل برای سال جاری خواهد بود که با نام iPhone Xc شناخته می شود. صفحه نمایش این گوشی در 6.1 اینچ بوده و بر خلاف دو گوشی دیگر صفحه نمایش آن از جنس LCD می باشد. این مدل نیز مانند دو مدل قبلی از صفحه نمایش ناچ بهره می برد و رزولوشن آن 1792×828 پیکسل می باشد. رم این گوشی 3 گیگابایت بوده و با دو مدل حافظه داخلی 64 و 256 گیگابایتی معرفی خواهد شد. این گوشی نیز مانند نسخه iPhone Xs Plus دو سیمکارته بوده و یک سنسور، چهره شما را برای باز شدن قفل اسکن می کند. دوربین این گوشی هوشمند به صورت تک گانه بوده و باتری آن بین 2600 تا 2700 میلی آمپر خواهد بود. قیمت گذاری این گوشی بین 600 تا 699 دلار خواهد بود.

هر سه مدل جدید از چیپست A12 که ساخته خود اپل می باشد، بهره خواهند برد و مدل iPhone Xc بر خلاف دو مدل دیگر که در سه رنگ معرفی خواهند شد، در پنج رنگ معرفی می شود.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads