داغ ترین ها :
هواوی Mate 30 Pro [ صفحه نمایش 6.71 اینچی و پشتیبانی از شبکه 5G]

هواوی Mate 30 Pro [ صفحه نمایش 6.71 اینچی و پشتیبانی از شبکه 5G]

نشر اطلاعات از گوشی های هوشمند همواره امری توقف ناپذیر است و این موضوع در رابطه با پرچمداران کمپانی ها به دفعات صورت می گیرد. هواوی در تاریخ 26 مارس پرچمداران خانواده P خود را با نام های P30 و P30 Pro معرفی کرد و حال کمی پس از معرفی آن ها نوبت به نشر اطلاعات از نسل بعدی پرچمداران این برند یعنی خانواده Mate 30 رسیده است.

هواوی Mate 30 Pro

اطلاعات جدید نسخه Pro این خانواده را هدف گرفته اند و برخی از مشخصات این گوشی را معلوم می کنند. اطلاعات منتشر شده نشان می دهند که هواوی Mate 30 Pro در مقایسه با Mate 20 Pro تفاوت های چشمگیری دارد و اولین آن ها از صفحه نمایش آغاز می شود. این گوشی صفحه نمایشی در سایز 6.71 اینچ خواهد داشت و این در حالی است که جنس این صفحه نمایش Super AMOLED است. اسکنر اثر انگشت در این گوشی به زیر صفحه نمایش انتقال پیدا کرده است که این روز ها در گوشی های پرچمدار و میان رده زیادی دیده می شود.

هواوی Mate 30 Pro

هواوی Mate 30 Pro از چیپست Hisilicon Kirin 985 قدرت خواهد گرفت که مانند kirin 980، معماری 7 نانو متری دارد. مودم بکار گرفته شده در این گوشی Balong 5000 می باشد که از شیبکه 5G پشتیبانی می کند. البته منبع نشر اطلاعات اعلام کرده است که مدلی دیگری از این گوشی موجود خواهد بود که از شبکه 5G پشتیبانی نخواهد کرد. با این حساب و در صورت کذب نبودن این اخبار، این گوشی نیز مانند گلکسی S10  مدلی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G و مدلی 4G خواهد داشت.

دوربین این گوشی نیز مانند هواوی P30 Pro چهار گانه خواهد بود و به احتمال فراوان همان سنسور های فوق عریض، تله فوتو و سه بعدی TOF در این گوشی نیز بکار گرفته خواهند شد. باتری این گوشی تنها وجه تشابه آن با Mate 20 Pro می باشد که 4200 میلی آمپری بوده ولی این باتری با کمک فناوری شارژر سریع 55 W فول شارژ خواهد شد. همواره هیچ یک از اطلاعات منتشر شده از گوشی های هوشمند توسط کمپانی ها تائید یا رد نمی شوند و برای پی بردن به صحت آن ها باید تا زمان معرفی گوشی ها صبر  کرد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads