داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

پوشش زنده مراسم معرفی پرچمداران آینده سامسونگ

You are currently viewing پوشش زنده مراسم معرفی پرچمداران آینده سامسونگ

 

‘;

فوریه همیشه یکی از ماه های جذاب برای کارشناسان و کاربران و طرفدارن برند های مختلف است، اکثر کمپانی ها رویداد های متنوعی را در این ماه و قالب نمایشگاه MWC معرفی می کنند. در این بین برند کره ای سامسونگ که در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد، جدا از برگزاری رویداد در نمایشگاه MWC، رویداد دیگری را برگزار می کند که در قالب این رویداد، گوشی های سامسونگ پرچمدار خود را معرفی می کند. این کمپانی گوشی های پرچمدار خود را در قالب دو خانواده Note و S معرفی می کند که گوشی های مربوط به خانواده S در ماه فوریه معرفی می شوند.

گوشی های جدید سامسونگ

اما امسال نوبت به دهمین نسل از گوشی های این خانواده رسیده است بسیاری از طرفداران و حتی منتقدان نیز منتظر معرفی این سری از گوشی ها هستند. نکته قابل تامل آن است که مراسم امسال مهمان دیگری خواهد داشت و گوشی هوشمند انعطاف پذیر این کمپانی نیز در کنار پرچمداران معرفی خواهد شد. سه گوشی هوشمند با نام های گلکسی S10، گلکسی +S10 و گلکسی S10e به عنوان گوشی های پرچمدار این برند معرفی می شوند که با احتساب گوشی انعطاف پذیر این کمپانی، 4 محصول در تاریخ 20 فوریه امسال یا به عبارتی دیگر یکم اسفند ماه معرفی می شوند و این مراسم در ساعت 22:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد. سامسونگ هر ساله قابلیت های جدید و جذابی را در گوشی های خود بکار می گیرد و باید دید که امسال پرچمداران پر حاشیه این کمپانی چه قابلیت هایی برای عرضه دارند.

پوشش زنده مراسم معرفی از ساعت 22:30 در تکنوبلاگ

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 3 Average: 2.7]

دیدگاهتان را بنویسید