داغ ترین ها :
کمپانی ویوو مدل دیگری از گوشی Y93 را نیز معرفی کرد

کمپانی ویوو مدل دیگری از گوشی Y93 را نیز معرفی کرد

در طی سالیان اخیر کمپانی های چینی پیشرفت های زیادی داشته اند و تا به امروز سهم بزرگی از بازار دنیا را به خود اختصاص داده اند. جدول میزان فروش کمپانی ها گواهی حرف ما بوده و یکی از برند هایی که در این جدول رشد چشمگیری داشته است، ویوو می باشد. کمپانی ویوو در سال 2009 تاسیس شده است و از زمان تاسیس تا به امروز گوشی های هوشمند متنوعی را تولید و روانه بازار کرده است و رتبه ششم را در جدول میزان فروش کمپانی ها به خود اختصاص داده است.

گوشی ویوو y93

یکی از گوشی های هوشمندی که این کمپانی به تازگی معرفی کرده است، Y93 نام دارد که در ماه نوامبر امسال معرفی شده است. حال کمپانی نسخه دیگری از این گوشی را معرفی کرده که مخصوص چند بازار خاص است. از نظر قابلیت و ویژگی، این گوشی تفاوت زیادی با نسخه اصلی ندارد به جز در برخی بخش ها. صفحه نمایش این گوشی هوشمند 6.22 اینچی بوده و و جنس آن LCD می باشد. رزولوشن صفحه نمایش این گوشی کیفیت +HD پلاس را به ارمغان می آورد.

قبل از خرید گوشی چک کنید: لیست قیمت امروز گوشی موبایل

در رابطه با بخش پردازنده این گوشی مشخص شده که چیپست آن Helio P22 می باشد که یکی از تفاوت های این گوشی با نسخه اصلی است. ویوو رم 4 و حافظه داخلی 32 گیگابایتی رابرای این گوشی انتخاب کرده است. در بخش دوربین مشاهده می کنیم که در قسمت پشتی دوربین دو گانه در نظر گرفته شده است و قدرت سنسور های آن 13 و 2 مگاپیکسل می باشد. دوربین سلفی نیز با یک سنسور 8 گاپیکسلی معرفی شده که کیفیت عکسبرداری مناسبی را به ارمغان می آورد. کی دیگر از تفاوت های این گوشی با نسخه در بخش اسکنر اثر انگشت که در مدل به قسمت پشتی قاب انتقال یافته است.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads