داغ ترین ها :
گوشی انعطاف پذیر هواوی با نام Mate 20 X شناخته خواهد شد

گوشی انعطاف پذیر هواوی با نام Mate 20 X شناخته خواهد شد

3 روز پیش کمپانی سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی Fold را به صورت رسمی معرفی کرد که به عنوان گوشی هوشمند انعطاف پذیر این کمپانی شناخته می شود. اما از چند ماه پیش دو غول فعال در این زمینه یعنی کمپانی های سامسونگ و هواوی رقابت تنگاتنگی بر سر معرفی اولین مدل از این گوشی داشته اند اما بعد از معرفی اولین مدل از این گوی توسط کمپانی دیگر، حال به دنبال معرفی گوشی با کیفیت تری هستند.

هواوی

در این بین هواوی نیز در تاریخ 24 فوریه بنا دارد تا رویدادی را برگزار کند و حال که مشخص شده سری بعدی گوشی های پرچمدار این کمپانی در اواخر مارس معرفی می شود، حال بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این کمپانی در تاریخ مذکور گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را معرفی خواهد کرد و این فرضیه با درز عکس هایی از سالن مراسم معرفی تا حدود زیادی رنگ واقعیت به خود گرفته است. اطلاعات منتشر شده حاکی از آن هستند که این گوشی شبکه 5G را پشتیبانی خواهد کرد.

تا به امروز اطلاعات زیادی در رابطه با این گوشی هوشمند منتشر نشده است اما قطعا این گوشی از چیپست Kirin 980 قدرت خواهد گرفت. عکس های منتشر شده مشخص می کنند که این گوشی با نام هواوی Mate X معرفی خواهد شد و نشان دهنده آن است که هواوی دسته بندی جدیدی را به خانواده Mate اضافه کرده است.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads