داغ ترین ها :
با تایید FCC  ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی Watch در دو مدل عرضه میشود

با تایید FCC ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی Watch در دو مدل عرضه میشود

کمی قبل در قالب مقاله ای به بررسی ساعت هوشمند جدید سامسونگ با نام گلکسی Watch پرداختیم. اکنون شاهد اخباری هستیم که بیان می کند این مدل از ساعت موفق گردید که گواهینامه های لازم از FCC را دریافت کند و در دو سایز متفاوت عرضه خواهد شد.

در حال حاضر تصویر خاصی از این ساعت ها منتشر نشده و فقط یک تصویر از شماتیک این ساعت ها منتشر گردیده است. همانطور که در تصاویر پیداست، نام ساعت بر روی بدنه حک خواهد شد و سایز صفحه نمایش آن در مدل اول 1.19 اینچ و دومین مدل با سایز 1.3 اینچ در دسترس کاربران خواهد بود.

برای خرید قیمت سامسونگ واچ به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

گلکسی واچ

 

همانطور که در تصویر بالا پیداست، سامسونگ تفاوت های جزئی را در بین دو ساعت قرار داده است. به گفته برخی منابع ساعت بزرگتر از طراحی مدل Sport بهره می برد در حالی که ساعت کوچکتر با طراحی سنتی و به صورتی که زبانه ها و بند آن قابل تعویض باشد، دیده خواهد شد.

در بخش اتصالات، آزمایشات LTE بر روی این ساعت ها انجام گرفته و این دو مدل از شبکه 4G پشتیبانی خواهند کرد و از باند های 2، 4، 5، 12، 13، 25، 26 و 66 همراه با Wi-Fi 2.4GHz b/g/n و بلوتوث 4.2 LE پشتیبانی خواهند کرد. مدل بزرگتر با شماره مدل SM-R805 و مدل کوچکتر با شماره مدل SM-R815 شناخته خواهد شد.

همانطور که از قبل به شما اعلام کرده بودیم سیستم عامل این ساعت ها Tizen بوده و این دو مدل همزمان با گوشی هوشمند گلکسی Note 9 در تاریخ 9 آگوست و در شهر نیویورک معرفی و طبق پیش بینی ها یک هفته بعد از معرفی پیش سفارشات این دو مدل دریافت خواهد شد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads