داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

معرفی اولین گوشی انعطاف پذیر دنیا از کمپانی سامسونگ ماه آینده انجام میشود

You are currently viewing معرفی اولین گوشی انعطاف پذیر دنیا از کمپانی سامسونگ ماه آینده انجام میشود

امروزه بازار گوشی های انعطاف پذیر بسیار داغ بوده و غول های تولید کننده گوشی نسل بعدی گوشی های هوشمند معمولی را در گوشی های انعطاف پذیر می بینند. دو غول چینی و کره ای تولید کننده گوشی یعنی هواوی و سامسونگ، در زمینه عرضه اولین گوشی سامسونگ انعطاف پذیر رقابت تنگاتنگی داشته اند تا اینکه مدیر عامل کمپانی هواوی اعلام کرد، گوشی هوشمند انعطاف پذیر این کمپانی در سال 2019 معرفی خواهد.

سامسونگ موبایل

امروز نیز کمپانی سامسونگ در حساب توئیت خود یک کلیپ کوتاه را منتشر کرد و کلیپ مذکور بیانگر آن است که سامسونگ گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را در ماه آینده میلادی یعنی نوامبر در مراسم کنفرانس سازندگان این کمپانی، معرفی خواهد کرد. تاریخ دقیق مراسم در هفتمین روز ماه نوامبر است.

تا به امروز اخبار زیادی در رابطه با تاریخ دقیق معرفی گوشی انعطاف پذیر این کمپانی در رسانه ها منتشر شده بود ولی با توجه به مصاحبه مدیر عامل این کمپانی مبنی بر آنکه سامسونگ تا اواخر سال جاری گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را معرفی می کند، به نظر می آید که در ماه نوامبر کاربران بیننده اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر باشند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید