داغ ترین ها :
درز تصویری از یک گوشی هوشمند بدون حاشیه منتسب به گلکسی S10

درز تصویری از یک گوشی هوشمند بدون حاشیه منتسب به گلکسی S10

طبق عادت سالیانه کمپانی سامسونگ، هر ساله گوشی هایی از خانواده S را به عنوان پرچمدار خود معرفی می کند. انتظار می رود گوشی سامسونگ S10 در سال آینده معرفی شود. اما امروز شاهد چند عکس از نسخه اولیه یک گوشی سامسونگ در سایت های معتبر منتشر گردید که پیش بینی می شود گلکسی S10 باشد.

S10 سامسونگ

اما آن چیز که مشخص است، سامسونگ قصد دارد در این محصول، سطح جدیدی از Infinity Display را اجرا کند. البته این صفحه نمایش خالی از ایراد نیست چرا که ناچ نبودن آن و کم شدن سایز قاب در قسمت پایینی آن رضایت بخش نیست. زیرا دیگر هیچ جایگاهی برای سنسور ها در جلوی قاب باقی نمی ماند و پیش بینی می شود مانند اپو Find X سنسور ها در پشت صفحه، مانند اسکنر اثر انگشت پنهان باشد. اما شایعه دیگر، در رابطه با دوربین سلفی است که گفته می شود دارای 3D-sensing است که قبلا در Face ID اپل مشاهده کرده بودیم. البته با توجه به طراحی بدون لبه این انتظار می رود که سایز صفحه نمایش به 6.2 اینچ برسد. حال اگر به گوشه سمت چپ نگاه کنیم یک دکمه اختصاصی Bixby دیده می شود که با دکمه تنظیم صدا که در بالای آن است همراه می شود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای bixby چیست را بخوانید.

اما آنچه که مشخص است هنوز از نام این محصول اطلاعی در دست نیست ولی باتوجه به شایعات این محصول در ماه ژانویه معرفی خواهد شد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads