داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

نوکیا برای رویداد جدید خود، تعدادی از طرفداران را به قید قرعه به دبی خواهد برد

You are currently viewing نوکیا برای رویداد جدید خود، تعدادی از طرفداران را به قید قرعه به دبی خواهد برد

در یازدهمین ماه سال میلادی به سر میبریم که اکثر شرکت ها، پرونده گوشی های امسال خود را بستند. با این حال نوکیا هنوز در حال آماده سازی خود برای یک رویداد جدید است تا در آن گوشی های جدید خود را به نمایش بگذارد. این رویداد روز 5 دسامبر برگزار خواهد شد که نوکیا احتمالا از سه گوشی جدید نوکیا در این رویداد رونمایی خواهد کرد.

نوکیا 9، مهمترین گوشی نوکیا در سال 2018 است که احتمالاً در این رویداد تمام توجه ها به آن خواهد بود. غیر از این گوشی، احتمالا دو گوشی دیگر نیز به نمایش گذاشته میشود. از این جهت پیش بینی معرفی 3 گوشی را داریم که در آخرین تیزر این شرکت برای رویداد مذکور، عکس سه گوشی نمایش داده شده بود.

این رویداد قرار است در شهر دبی برگزار گردد که حالا کمپانی HMD طرفداران خود را برای حضور در این رویداد دعوت میکند. مدیر اجرایی نوکیا در انجمن مربوط به این گوشی های نوکیا پستی را قرار داده و از طرفداران خواسته تا در زیر این پست کامنت بگذارند. در نهایت به قید قرعه تعدادی از طرفداران خود را به صورت یک تور 48 ساعته به شهر دبی خواهد برد تا در این رویداد بزرگ شرکت کنند.

اگر شما هم مایل هستید تا شانس خود را برای برنده شدن در این طرح و شرکت در مراسم معرفی گوشی های جدید نوکیا امتحان کنید، از این صفحه وارد انجمن نوکیا شده و با یک کامنت این ماجراجویی را آغاز کنید.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 18 امتیاز میانگین: 3.4]

دیدگاهتان را بنویسید