داغ ترین ها :
مایکروسافت برنامه ایمیل و تقویم خود را با افزودن یک قابلیت جدید بروزرسانی کرد

مایکروسافت برنامه ایمیل و تقویم خود را با افزودن یک قابلیت جدید بروزرسانی کرد

مایکروسافت در گوشی های هوشمند خود برای نسخه ویندوز 10 برنامه های ایمیل و تقویم را امروز بروز رسانی کرد که کاربران می توانند ایمیل های خود را با استفاده از انگشتان خود یا قلم بنویسند. اگر شما میخواهید از برنامه پیام رسان ایمیل استفاده کنید بهتر است از صفحه کلیدQWERTY مجازی استفاده نمائید.

برای استفاده از این ویژگی این مراحل را دنبال کنید: برای شروع یک ایمیل جدید ایجاد کنید در بالای صفحه آیکون رسم را انتخاب کنید و می توانید گزینه های مختلفی از جمله رنگ، نوع قلم و پاک کن را استفاده کنید. با کلیک بر روی علامت “+” در سمت راست صفحه نمایش میتوانید زمینه ای که میخواهید با انگشت یا قلم خود نشان دهید را انتخاب و شروع به نوشتن کنید.

این برنامه شبیه به برنامه +LG’s QuickMemo است که به شما اجازه می دهد تا با انگشتان خود یک قلم مجازی برای ایجاد یادداشت ها و تصاویر استفاده کنید و این فوق العاده است. همچنین شما میتوانید از طریق ایمیل در صفحات اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط با مایکروسافت: ویندوز 365 چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

این برنامه در حال حاضر در اختیار کاربران ویندوز موبایل قرار دارد که مایکروسافت اعلام کرده است این ویژگی به زودی در دسترس کاربران ویندوز 10 موبایل قرار خواهد گرفت.

قلم مجازی مایکروسافت

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads