داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

کمپانی Razer دو هدفون جدید برای گوشی های razer و IOS منتشر کرد

You are currently viewing کمپانی Razer دو هدفون جدید برای گوشی های razer و IOS منتشر کرد

همزمان با عرضه ی تلفن هوشمند Razer  در بازار ، این کمپانی خوش لوازم جانبی  هدفون خوش ساخت و اعلی Hammerhead USB-C  را برای تلفن هوشمند ساخته این کمپانی عرضه کرده است که هم اکنون در وب سایت همین کمپانی با قیمت 79.99 دلار برای خرید در دسترس است. این هدفون ها تنها با تلفن های ساخته ی این کمپانی سازگار نیستند بلکه می توان از این هدفون ها در هر تلفن هوشمندی که از پورت USB نوع C برخوردار باشد استفاد کرد. هدفون Hammerhead ساخت کمپانی Razer از آلومینیوم با دوام بالا ساخته شده است و از سیم های تخت بهره می برد به علاوه، این هدفون ها گوشی های دو لبه دارند که برای ایزوله کردن صداهای خارجی استفاده می شوند.

این هدفون ها با ریموت داخلی عرضه می شوند که به کاربران این اجازه را می دهد تا صحت صدا را از درایور دینامیک 10 میلی متر کنترل کند. همچنین، هدفون hammerhead شامل تبدیل کننده دستی DAC است که در تلفن های هوشمندی که از USB نوع C استفاده می کنند صدایی شفاف و پردازش نشده را به گوش کاربران برساند.

همراه با هدفون Hammerhead کمپانی Razer هدفونی برای محصولات مبتنی بر iOS با نام Hammerhead Mercury Edition  عرضه کرده است.این هدفون ها از خروجی دیجیتال Lightning  اپل به عنوان منبع صوتی استفاده می کند. هدفون iOS Mercury Edition مقداری گران تر از نسخه ی اندرویدی آن است و قیمتی معادل 109.99  دارد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید