داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

گوگل کروم قادر به قطع ویدیوهای پخش خودکار می شود

You are currently viewing گوگل کروم قادر به قطع ویدیوهای پخش خودکار می شود

گوگل قصد دارد که ویژگی های جدیدی را برای کاربران Chrome معرفی کند، گوگل به عنوان غول جستجو در حال حاضر در کانال بتا، برخی ویژگی های جدید را تست می کند. نسخه کروم بتا 64 قبلا منتشر شده است و اکنون برای کسانی که می خواهند آن را امتحان کنند، فرصت مناسبی است. در هفته های آتی، این ویژگی های جدید گوگل برای تمام کاربران مرورگر ارائه خواهد شد . اولین چیزی که گوگل تایید کرد، افزودن یک مسدود کننده ی فرعی پیشرفته به Chrome بود که به منظور جلوگیری از سایت هایی با سابقه ی سوء استفاده برای باز کردن برگه ها یا پنجره های جدید است.

ظاهرا بسیاری از کاربران Chrome از بسیاری از سایت ها شکایت کرده اند که این وب سایت ها لینک های تغییر شکل یافته ای در وب سایت های شخص ثالث دارند، که به عنوان دکمه های بازی و یا سایر کنترل های سایت تلقی می شوند اما وقتی روی لینک آن ها ضربه بزنید، برگه ها یا پنجره های جدیدی باز می شود.

امیدواریم، مسدود کننده ی جدید و پیشرفته ، از استفاده ی کاربران نهایی از این وب سایت ها جلوگیری نماید. اکنون می توانید با دانلود کروم بتا، این ویژگی را امتحان کنید.

مطالب مرتبط: ۹ میانبر مفید در گوگل‌کروم

یکی دیگر از گزینه های جدید و جالب دیگر این امکان را می دهد که کاربران Chrome ویدیوهای پخش خودکار در وب سایت ها را قطع کنند.

خبر بد این است که شما باید برای هر وب سایتی که از این ویدیوها استفاده می کند، تنظیمات را به صورت دستی انجام دهید، اما هنگامی که یک وب سایت را مسدود می کنید، تمام محتوای صوتی در آن دامنه مسدود می شود.

احتمالا ویژگی های جدید دیگری که در Chrome 64 اجرا خواهد شد وجود داشته باشند، اما ویژگی ذکر شده، در حال حاضر یکی از مهم ترین ویژگی های گوگل در نسخه ی بتا است.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید