داغ ترین ها :
مرورگر مایکروسافت Edge به بیش از 5 میلیون دانلود در گوگل پلی رسید

مرورگر مایکروسافت Edge به بیش از 5 میلیون دانلود در گوگل پلی رسید

مرورگر تلفن همراه مایکروسافت Edge، به طور مداوم برای رسیدن به نقاط قوت مهم جدید در پلت فرم اندروید تلاش می­ کند. این برنامه در ماه دسامبر 2017 به رکورد یک میلیون دانلود در فروشگاه گوگل پلی دست یافت که رکورد بسیار مهمی برای مرورگر مایکروسافت بود.

قیمت روز گوشی موبایل را در سایت تکنولایف دنبال کنید.

رشد بسیار سریع مایکروسافت Edge در طول 6 ماه و عبور از 5 میلیون دانلود، حتی دستاورد بسیار ارزشمندی برای سیستم عامل اندروید محسوب می­شود. اگر همین روند ادامه پیدا کند و مردم به دانلود و استفاده از مایکروسافت Edge در دستگاه های اندرویدی ادامه دهند، بعید نیست که این مرورگر تا پایان سال به بیش از 10 میلیون دانلود برسد.

مرورگر اج

مرورگر تلفن همراه مایکروسافت Edge عمدتا به معنای ارائه تجربه مرور مداوم برای کاربران ویندوز 10 است، اما این تنها نقطه قوت نرم افزار Edge نیست. این نرم افزار همچنین شامل کد خوان QR، جستجوی صوتی و یک حالت ناشناس جامع است که به کاربران اجازه می دهد بصورت ناشناس و بدون ذخیره سازی داده ها به استفاده از مرورگر بپردازند.

مطالب مرتبط: مایکروسافت اج چیست؟

علاوه بر این واقعیت، مایکروسافت غالبا Edge را بطور منظم بروزرسانی می کند و یک فرمول عالی برای موفقیت به دست آورده است. اگر هنوز مایکروسافت Edge برای آندروید را امتحان نکرده اید، می توانید آن را از طریق فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان دانلود کنید.

ads

برای عید 1402 برنامه ویژه‌ای ندارید؟ اینجا بهترین و جدیدترین سریال های ایرانی را برای تماشا به شما معرفی کردیم.

بهترین سریال های ایرانی

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads